reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana bardziej chodzi o to ze ona nie chce sie mieszac w czyjes leczenie i brac odpowiedzialnosci jak nie jestes jej pacjentka.
Ona mi odpisala po konsultacji z moim lekarzem( pamietasz jak jej pisalam zapytanie czy moge wziasc encorton).
Susana, ale moze odpisze, kto wie.
Ona zna sie na wlewach przeciez!
 
reklama
Pocieszam się jeszcze jedną rzeczą .
Oglądałam wyniki z poprzedniej ciąży .
Progesteron taki. sam jak mam dziś ,czyli 35 ,miałam dopiero po dwóch następnych tygodniach przy becie 4300.
Wtedy brałam dupka 3×2 i lutke .
Teraz 2×1 dupek tylko i jest dużo lepiej ..
 
Pocieszam się jeszcze jedną rzeczą .
Oglądałam wyniki z poprzedniej ciąży .
Progesteron taki. sam jak mam dziś ,czyli 35 ,miałam dopiero po dwóch następnych tygodniach przy becie 4300.
Wtedy brałam dupka 3×2 i lutke .
Teraz 2×1 dupek tylko i jest dużo lepiej ..
Suska bedzie dobrze!!! Nie stresuj sie!!!
 
Pomyślałam jeszcze że może byście mi dały namiar na tą Janosz i moja doktor by zadzwoniła do niej .??
Może jak ona zadzwoni to będzie chciała z nią porozmawiać ?
 
Fondie
Jak dostajesz szczepionke od jednego dawcy np twojego m lub szwagra to jest od jednej osoby .
Ta druga droga ivig ,droga to szczepipnka łączona ,mająca w sobie np stu dawców .
czyli IVIG moze tak samo namieszac jak szczepionki..i kolejny dowod na to, ze szczepionki od dawcy sa bardziej skuteczne! i juz rozumiem dlaczego marthcie dubrawski po szczepieniach jak zaszla dal IVIG.
a wlewy z intralipidu to co to jest ? ja myslalam, ze to jakis odpowiednik Ivigu A widze, ze IVIG jest bardziej jak szczepienia niz intralipid.
wychodzi na to, ze szczepionki sa tez na nk...ale wspominala Janoszowa, ze po szczepionkach mieli przypadki hcv po latach(co jest dziwne dla mnie troszke) a po intralipidzie nie ma takich mozliwosci wiec jakby laczyla jedno z drugim w pewnym sensie...ale wypytam maliny 18mnastego jeszcze o to..
kolejnej kwestii ktorej nigdy nie pojeme jest branie colostrum ktore wzmacnia organizm i branie encortonu ktore je obniza wspolnie na komorki nk....chyba, ze colostrum podaje sie tylko do wlewow ..ale to juz w ogole nie mialoby sensu...



okropne bole mam jajnikow jak po clo...i jestem przed owu..zastanawiam sie czy to clo nie dalo kopa moim jajnikom i ostatnio 3jaja a teraz bole jak wtedy kiedy bralam clo mozliwe to jest ?
 
Susana, sorry, ale tel czy maila do Janoszowej nie podam, bo nie pytalam jej o zgode, a to jednak prywatne namiary :) ja tez przeczuwam, ze sie nie wypowie, bo nie widziala Twoich wynikow i ciezko wyrokowac. Twoja lekarka moze sie kontaktowac przez Provite zawsze. Dlatego ja jednak zdecydowalam sie na wizyty u niej, bo potrzebuje kogos, kto za mnie podejmie takie decyzje. Bedzie dobrze susana, bedzie dobrze :)

Strawbelka, masz te @ juz?
 
reklama
Do góry