reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Motylek, czekanie na wyniki to zawsze nieprzyjemna sprawa, ale na pewno bedzie ok. Powodzenia w szukaniu pracy :)

Susana, :) nie, nie, nie :p
 
reklama
susana hej u mnie nic ciekawego się nie dzieje obecnie szukam pracy nie myślę tak o ciąży czekam za wynikiem cytologii niby do 2 tygodni się czeka jak jest wszystko ok martwię się bo ja byłam po porodzie 1 dziecka martwego i 3 miesiące po zrobiłam cytologie w sierpniu i wyszła mi mała narzeka a lekarz ginekolog mi jej nie leczył potem zaszłam 2 ta ciążę co 9lutego 2016 roku przestało bic samoistnie serduszko :(
Ogólnie z mężem staramy się o dziecko ale nie naciskamy na to...☺ a co u CB ?
Życzę wam miłego ciepłego dnia bo u mnie ponuro i chłodno :(
U mnie słońce od rana .
Ide dziś do gina nr 2 na 13.30
Pozdrawiam
 
Motylek, czekanie na wyniki to zawsze nieprzyjemna sprawa, ale na pewno bedzie ok. Powodzenia w szukaniu pracy :)

Susana, :) nie, nie, nie :p
Arda
Witaj .Badać to mnie dzisiaj chyba jeszcze nie będzie ?
Clexane mi musi przepisać :sorry2::sorry2:
Martwią mnie moje cyce .Dwa flaczki
 
Susana, badac nie bedzie, bo chyba nie ma sensu na razie, ale recepty wypisze, moze uspokoi troszke, ze cyce bolec nie musza ;) nastaw sie na psychoterapie :)
 
Susana, jestes Kochana! Teścior piękny, kreska coraz tłuściejsza!!!!!
To teraz ja dla Ciebie Susana grudniowa Mamusiu, i w ogóle dla Wszystkich starających się Strawbelka, Arda, Fondie, Lamia, Lumia, Lumia1212, Bea25ta, Bertha, Liluli, Asia669, Lila, Motylek, Migall, Czarna Mala, Destino, Beri, i RESZTA walczących
to dla was Kochane i życzę Wam z całego serca abyście jeszcze w tym roku mogły wstawić taką fotkę tutaj na nasze forum
Zobacz załącznik 752590

Agnieszka, Nafoczka, Tęczowa, wstawiajcie fotki na szczęście dla naszych wspaniałych staraczek!
Doris -kochana jesteś!!! Śliczne foteczki!!
 
Susana- myśl POZYTYWNIE będzie dobrze!! innej opcji nie ma!!! Arda- kup farcel i Ci odpuścimy (i robisz 10 dpo) jeśli nam wychodzi to Tobie też wyjdzie!! Strawbelka- jak tam? Mi dziś przylazła jak w zegarku!! I teraz wiem, że nie zaszłam albo przez endometrium albo prolaktynę! W tym cyklu robię badania ,piję winko ,a jak się nie uda to w następnym cyklu biorę bronka!! Ten cykl chcę przeczekać, bo boję się bronka (skutki uboczne) ale jak nie będę miała wyjścia to wezmę :realmad:
 
Lilia
A ty miałaś intralipid???

Tak miałam. NK 12/2014 19%, po 10 miesiącach encortonu i 10 intralipidów NK 23%. W pewnym czasie miałam wlewy co 3 tygodnie i to było chyba za często.

Susana, nie wiem czy to dobry pomysl :p bedzie placz!

Będzie płacz, ale z radości!! :laugh2:

bea - kciukam

susana - powodzenia na wizycie

Strawbelka - szykuj pierwszy zastrzyk :yes:
 
reklama
Tak miałam. NK 12/2014 19%, po 10 miesiącach encortonu i 10 intralipidów NK 23%. W pewnym czasie miałam wlewy co 3 tygodnie i to było chyba za często.



Będzie płacz, ale z radości!! :laugh2:

bea - kciukam

susana - powodzenia na wizycie

Strawbelka - szykuj pierwszy zastrzyk :yes:

Witajcie dziewczynki

Odebrałam nowe wyniki zlecone przez Dubra:-) Wyszły mi ANA2 w mianie 1:640 o typie ziarnistym. Czy wiecie może co to oznacza dla Dubra? Czy któraś z Was ma takie ANA?

Miłego dnia życzę:-)
 
Do góry