reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
susanka, Ciebie uwielbiam, nie lubie jak mne stresujesz ;)

migall, wlewy na wysokie nk, startowałam z 31, badałam po dwóch wlewach, znalało do 17 i od tego czasu nie badałam.
 
Strawbelka, ja Wam kocham, ale mnie wykończycie :p Dobrze, że jutro do roboty wreszcie to będzie mniej czasu na głupoty!

susana, nie gniewaj się ;)
 
reklama
susana hej u mnie nic ciekawego się nie dzieje obecnie szukam pracy nie myślę tak o ciąży czekam za wynikiem cytologii niby do 2 tygodni się czeka jak jest wszystko ok martwię się bo ja byłam po porodzie 1 dziecka martwego i 3 miesiące po zrobiłam cytologie w sierpniu i wyszła mi mała narzeka a lekarz ginekolog mi jej nie leczył potem zaszłam 2 ta ciążę co 9lutego 2016 roku przestało bic samoistnie serduszko :(
Ogólnie z mężem staramy się o dziecko ale nie naciskamy na to...☺ a co u CB ?
Życzę wam miłego ciepłego dnia bo u mnie ponuro i chłodno :(
 
Do góry