reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris piękna fotka jak zwykle .
Tylko nas już nie trzymaj nigdy w takiej niepewności .!!!!!!!

Agnieszka
To teraz na ciebie czekamy .!!!!!
Pisz szybko jak u ciebie .Co tam Dubr powiedział ? I fotke wstaw.!!!!##
 
reklama
powiedział tylko, że wyklucza genetyke i anatomie więc wszystko inne zostalo nabyte (immunologia i ewentualne zrosty), ze musimy sie dowiedzieć dokładnie co w immunologi jest nie tak bo mowi, że na pewno immunologia i to odwrocic , bo wszystko co nabyte jest odwracalne w 100% i, że będzie dobrze tylko może troche lecznie odwlec się w czasie i tyle. Powiedział, że cos spowodowalo po porodzie ten problem w immunologi powstal on najakims etapie po jakies infekcji. Pytałam czy wina może być po stronie m bo ogladal stare wyniki nasienia..powiedział, że tylko przeciwciala przeciwplemnikowe moga to powodowac jesli je moj m nabyl -dziś robil badania ale to do sprawdzenia. Mysle, co jeszcze mowil...ogolnie dawal szanse, że na pewno bedzie dobrze tylko trzeba przyczyne wyleczyc. Najpierw zadawal pytania potem opowiadał...aha ja mam w szpitalu jeszcze jakis profil prolatyny zrobic ze wzgledu na moja hiperprolaktynemie. nie wiem jak cos sobie przypomne to napisze..mam nadzieje, że nic nie pomieszalam co mowil.
Ja mialam tylko ana i przeciwciala antykardiolipidowe i horony wszystkie a tak to wypisy badania podczas ciaz krzepliwos. Tak jak zrozumialam mówił,że łatwiej jest jak mam dziecko bo t na pewno nabyte więc i odwracalne a jakby nie było dzieciątka to mogłby być nienabyte jakos tak to mowil.
Pierwszy raz widziałam tyle osob z takimi problemami jak ja wjednym miejscu:)
wiecej nie mial co mowic bo nie ma wynikow a badania zlecil dokladnie te co pisala aga i amh jeszcze mam nie wiem czy aga pisala.
 
tylko, że wrocilam a tu 37 i katar sie zaczyna od corci bo zakatarzona juz z tydzien;/ mam nadzieje, że w wynikach nic zle nie wyjdzie przez to ..przeciez bialko ci s czy homocysteina na to nie wplywa czy krzepliwosc czy na ana nie powinno?


edit: czy martha sie oddzywała?,
 
tylko, że wrocilam a tu 37 i katar sie zaczyna od corci bo zakatarzona juz z tydzien;/ mam nadzieje, że w wynikach nic zle nie wyjdzie przez to ..przeciez bialko ci s czy homocysteina na to nie wplywa czy krzepliwosc czy na ana nie powinno?


edit: czy martha sie oddzywała?,


Doris, gratulacje!
Fondie, dobrze, że trafiłas w dobre ręce:-)

Podzielę się z Wami tym co Dubrawski wypisał po pozostawieniu wyników, które miałam. Mam zrobić badania:
- hystreroskopię
- P ciała ANA2, AOA, APLA, APS
- i kilka badań na trombofilie w Instytucie Hematologii (Aktywność ATIII, Aktywność białka C, Antygen białka C, zawartość antygenu Białka S w osoczu, APCR, Czynnik XIII.
Uznał moje wcześniejsze badania i nie nakazał robienia przeciwciał w jego laboratorium.
 
Azylek ja jestem z okolic Poznania.
U nas nie ma ginekologa immunologa. Immunologia zajmuje się Prof Kurpisz, ale jest andrologiem. Część dziewczyn leczyła się z tego forum u niego z sukcesem. Ja się lecze w Poznaniu u Prof Pawelczyk i mogę Ci go szczerze polecić jest najlepszy od endoskopii i leczenia niepłodności. Krem dela krem prawdziwy lekarz z powołania. Pisałas o cienkim endometrium. Jesli miałaś łyżeczkowanie lub przebytą chlamydi warto by zrobić histeroskopia bo czasami zrosty mogą być przyczyną cienkiego endometrium. Nas Pawelczyk wysłał do Malinowskiego i na ten czas jestem po wynikach, szczepieniach i na dniach dostanę allo mlr.
Dziś odebrałam wyniki tarczycowe i wygląda to tak tsh 0,84, ft4- 1,04, anty tpo 45. Chyba nie jest źle?
Doris super ,że wszystko jest ok.
Fondi bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona. Teraz teraz się już wszystko ułoży. Na pewno coś Ci tam wyszuka. Ja miałam amh .
 
Doris
No gratuluje bardzo:)

Agnieszka
Czekam na wieści od Ciebie&&&&&&

Beata
Niezły plan;) podoba mi się;)

Fondi
Do mnie piszesz o tej histeroskopii?

SusANA
Ocena cofnięta;)
Boże jak wy widzidzie w ogóle te opinie i pozytywne i te negatywne?

Nafoczko
:*


Dziewczyny, ktoraś tu pisała,że była u dr Krzysztofa Grygi?prosxzę sie przyznać, która to:confused: bo mam pytanie:)

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:*
 
Hey Aga [emoji4] zapisałam sie wlasnie do dr Kurpisza, a o tym Pawelczyku wyczytałam, ze ma kosmiczne terminy po pare miesięcy, wiec nawet dalej nie szukałam. A gdzie on przyjmuje?
Moje endo w tym cyklu takie kiepskie, ostatnie cykle było b ładne jak na mnie [emoji6]ale zganiam to na niski progest w lutealnej, bo ost cykl mi sie skrócił o 4 dni i miałam plamienia, które mam juz w sumie od pol roku jakos, czasem nawet 5 dni przed okresem.
Kazdy lekarz jakos mnie zbywa, mam nadz ze ten cos wymyśli co dalej. Niziutkie anty TPO masz, ale to juz tez hashimoto sie rozkręca, bierzesz jakiejś leki?



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Azylek terminy ma kosmiczne, ale na prawdę warto jest czekać. Mogę też ci polecić Roberta Spaczynskieg też bardzo dobry ginekolog ale też i człowiek. Pracuje na oddziale Pawelczyka. Biorę eutyrox 0,75 i tak mi się tsh uspokoiło bo po poronieniu jak badałam w styczniu miałam0,77. Anty tpo to jak na mnie to niskie , bo jak oodkryłam Hashimoto miałam ponad 400.
 
reklama
Hejka!! Same dobre wiadomosci
Doris - super, przesylam pozdrowionka :)

Fondi ja mialam takie same odczucia po wizycie u maliny i tez załuje ze tak późno tam trafiłam. A ta kasa to tak jak mowisz, duzo naraz ale wszystkie badania będą! Ja ustalilam wizyte u maliny na 11.04 ale mysle zeby przelozyc na 18.04!
Histero umawiam wstepnie na 5.04 bo @ mam miec od 2.04 - zobacze jak to wyjdzie wszystko!!

Strawbelka a Ty mieszkasz w miescie z jasna gõrą??? Czy cos zle przczytalam?

Pozdrawiam was wszyskie i dzieki wielkie rowniez za linki z metylami:tak:
 
Do góry