reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hejka!! Same dobre wiadomosci
Doris - super, przesylam pozdrowionka :)

Fondi ja mialam takie same odczucia po wizycie u maliny i tez załuje ze tak późno tam trafiłam. A ta kasa to tak jak mowisz, duzo naraz ale wszystkie badania będą! Ja ustalilam wizyte u maliny na 11.04 ale mysle zeby przelozyc na 18.04!
Histero umawiam wstepnie na 5.04 bo @ mam miec od 2.04 - zobacze jak to wyjdzie wszystko!!

Strawbelka a Ty mieszkasz w miescie z jasna gõrą??? Czy cos zle przczytalam?

Pozdrawiam was wszyskie i dzieki wielkie rowniez za linki z metylami:tak:
Tak w Czestochowie mieszkam;)
 
Hejka!! Same dobre wiadomosci
Doris - super, przesylam pozdrowionka :)

Fondi ja mialam takie same odczucia po wizycie u maliny i tez załuje ze tak późno tam trafiłam. A ta kasa to tak jak mowisz, duzo naraz ale wszystkie badania będą! Ja ustalilam wizyte u maliny na 11.04 ale mysle zeby przelozyc na 18.04!
Histero umawiam wstepnie na 5.04 bo @ mam miec od 2.04 - zobacze jak to wyjdzie wszystko!!

Strawbelka a Ty mieszkasz w miescie z jasna gõrą??? Czy cos zle przczytalam?

Pozdrawiam was wszyskie i dzieki wielkie rowniez za linki z metylami:tak:
Jak przełożyć to się spotkamy :) mnie już kazał dzwonić po histerii bo terminy dalekie
 
Z wizytą a ty ile z wizytą ?
A czy przed histerii trzeba mieć badanie na czystość czy nie ?
Tyle samo co Ty!
Mnie o zadnych badaniach nie mowil tylko zeby umowic sie miedzy 5 a 9 dc! I chcialabym zalatwic ten zabieg w kwietniu i umawiam go nie na 5.04 ale na 6 lub 7.04.
 
Ostatnia edycja:
Lumia sorki jeszcze raz za ten mój login :frown:- pomroczność jakaś!! A moze da sie to jakoś zmienić zeby nas nie mylono, wie któraś z Was jak?
 
Ja sie wpisuje na listę zachodzenia w marcu ;) czuje ze moj cud chce sie urodzić w urodziny mamusi w grudniu :)

Dobrze ! Wpisuj się ,wpisuj i reszta również np. Aga707 i Czarna Mała przepraszam za pominięcie ;)Nie pamiętam wszystkich.

Czarna Mała sorry za brak linka ,byłam poza zasięgiem ;).

Doris zdjęcie czadowe - zazdraszczam ;)

AgnieszkaP no nie wierzę taki chytrusek z Ciebie no weź podziel się ;) Jak się czujesz po wizycie? Opanował Cię już błogi spokój?

Nafoczka ja nadal kciukam za Was. Karolek mamy tyle nie miał więc teraz sobie odbije ;). Uważaj na siebie. P>S Imię już jakieś nakierowane? Mogę pomóc z wyborem hehe :p
 
Lumia sorki jeszcze raz za ten mój login :frown:- pomroczność jakaś!! A moze da sie to jakoś zmienić zeby nas nie mylono, wie któraś z Was jak?

Spoko ;) Nie kojarzyłam ,że pisałaś o histero, a Fondi zakręcona jak ruski zegarek:-D:rofl2::biggrin2:;-) ;) więc myślałam,że coś pokręciła:p
Ja niestety jestem antytalencie jeśli chodzi o nowinki techniczne ,więc nie pomogę:)
 
reklama
Do góry