reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka, tak jesteśmy już za połową, najgorszy czas za nami, ale ile stresu, łez, nerwów, niepokoju było to tylko my wiemy. I tak do samego porodu będzie.
Bea25, na Twoje testowanko też czekam
 
Doris, teraz juz z góreczki, chociaż wiadomo - spokojne nie będziecie :)

strawbelka, doczekasz się :D Jajka będą jak ta lala i do dzieła :D
 
Strawbelka, tak jesteśmy już za połową, najgorszy czas za nami, ale ile stresu, łez, nerwów, niepokoju było to tylko my wiemy. I tak do samego porodu będzie.
Bea25, na Twoje testowanko też czekam

Najważniejsze, że wszystko dobrze i trzeba myśleć pozytywnie. A że wszystkie trzymamy kciuki to z taką ilością pozytywnych myśli moze być tylko dobrze!
 
Witam was dziewczynki i.pozdrawiam .U mnie dzisiaj wieje jak diabli i zimno .
Przyszłam wcześniej z pracy bo miałam dziś histero zaplanowane na 15.30 ale odwołałam .
Jak dzwoniłam do kliniki odwołać to pani powiedziała że absolutnie nie można robić bo histero niszczy endometrium i jak może być ciąża w cyklu to nie wolno .Tak myślałam .

Zartem jestem wcześniej w domu .
Myślałam że pogrzebie w ogródku dzisiaj ale jest za zimno .
Uwielbiam takie prace ogrodowe wiosenno letnie .Mogłabym to robić całe dnie .

Nafoczka tobie też życzę spokojnej głowy bo wiem że z tym jest ciężko i człowiek się ciągle zadręcza .Oby do 28 tygodnia a potem to już z górki .

Strawbelka
Jak tak będziesz wysiadywać te jajca w wielkanoc to pewnie trojaczki będą .

Arda
A u ciebie kiedy owu się zaczyna ?
Chwilę była tu na forum cisza bez testowania .Teraz jak się ciąże posypią to zobaczycie .Emocje będą sięgać zenitu .

Beatka
Jak tam u ciebie wredna @ nadeszła czy nie widać ?
 
Jak tam u ciebie wredna @ nadeszła czy nie widać ?

No nie widać pewnie wracam do starego długiego cyklu czyli co 31 dni ten miałam 28. Test powtórzyłam bo musiałam już nawet zaczęłam mieć objawy ciążowe , nerw taki że ehhh i wrażliwe sutki zaczęłam odczuwać :D. Jest jedna kreska więc mogę spać spokojnie. Może wydawać się to głupie bo chce być w ciąży nawet z ryzykiem ,że bez leków .We wtorek robiłam RTG więc całkowicie byłabym załamana i zestresowana jakby wyszły teraz II kreski.
Skoczyłam dziś do laboratorium zapytać czy są wyniki moich wymazów i posiewów niestety czas oczekiwania to 16dni roboczych!!
 
Bea, strasznie dlugo czekasz na te wymazy... Jak bylo rtg to lepiej ciaza nie, zbyt ryzykowne.

Susana, owu przewiduje na srode/czwartek wiec jeszcze sporo czasu :) od niedzieli trzeba brac sie powaznie do rzeczy;) odpoczywaj!
 
Bea, strasznie dlugo czekasz na te wymazy... Jak bylo rtg to lepiej ciaza nie, zbyt ryzykowne.

Susana, owu przewiduje na srode/czwartek wiec jeszcze sporo czasu :) od niedzieli trzeba brac sie powaznie do rzeczy;) odpoczywaj!
Arda
A bierzesz już jakieś leki czy od pozytywnego testu zaczniesz?
 
reklama
Do góry