reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bea, strasznie dlugo czekasz na te wymazy...

Dziś byłam a dziś jest dopiero 5 dzień kobieta z mikrobiologii mówiła ,żebym była w środę to znowu zadzwonią i się cokolwiek dowiedzą będą w ten sposób taż ich ponaglać. Chciałaby wiedzieć czy mam mieć leczenie czy wszystko ok.Dobrze ,że jesteś obstawiona lekami to teraz do dzieła ;)
 
a ja jutro jade na polowkowe bo mi sie przesunelo przez ten szpital.. wyslijcie mi wszystkie mozliwe pozytywy :-* mi i Bolkowi (nie mamy wybranego imienia a ze Lolek juz jest to Bolek idzie w parze) :-D
 
Witam dziewczynki,czytam Was od dłuższego czasu, kiedys nawet coś napisałam ale jakos się potem wycofałam.Tez cały czas sie staram mam 2 dzieci 11 i 17 lat i po nich 3 poronienia w tym 2 razy bliźniacze.Wszystkie 7\8tc brak serduszek.Kestem po badaniach Ana 1i2 dodatnie ,podejrzenie trombofili niedoczynność.To tak z grubsza o mnie.Mam pytanie w tym cyklu owu(śluz płodny i test owu pozytywny) w 7 dc kiedy ja mam cykle 26\28 dniowe! Do tego przez godz mialam straszny ból owu jakiego nigdy nie miałam! Serduszkowanie było.Ale teraz tak myślę co z endometrium!!? Czy mialo czas dobrze przyrosnąć? Dlaczego tak szybko ta owu była!?Mam 38 lat i moze juz menopauza mnie goni???Nie wiem co myśleć
 
Dzewczyny gdzie kupic wit. B6 i B12 oraz kwas foliowy w formach metylowanych??
Arda a ten encorton to trzeba brać stale??
Lamia78 witaj, troche te Twoje dolegliwosci dziwne ale na nenopauze to za wczesnie:yes:
 
Witam dziewczynki,czytam Was od dłuższego czasu, kiedys nawet coś napisałam ale jakos się potem wycofałam.Tez cały czas sie staram mam 2 dzieci 11 i 17 lat i po nich 3 poronienia w tym 2 razy bliźniacze.Wszystkie 7\8tc brak serduszek.Kestem po badaniach Ana 1i2 dodatnie ,podejrzenie trombofili niedoczynność.To tak z grubsza o mnie.Mam pytanie w tym cyklu owu(śluz płodny i test owu pozytywny) w 7 dc kiedy ja mam cykle 26\28 dniowe! Do tego przez godz mialam straszny ból owu jakiego nigdy nie miałam! Serduszkowanie było.Ale teraz tak myślę co z endometrium!!? Czy mialo czas dobrze przyrosnąć? Dlaczego tak szybko ta owu była!?Mam 38 lat i moze juz menopauza mnie goni???Nie wiem co myśleć
Lamia witaj
Pamiętam że byłaś na forum l
Pewnie dlatego że też mam chłopaków 11 i 17 lat i mam 39 lat .Też jestem po 3 poronieniach
Co ci dokładnie wyszło w badaniach ?
Byłaś już na clexanach bo przy trombofili trzeba .
Co do endo to faktycznie może być cienkie w 7dc .Może jakieś suplementy na endo weż
 
Susana z wszystkich co robilam to tylko ana dodatnie i beta 2 gp p.c przeciwko glikoproteinie norma 20 a mi wyszło 200.U reumatolog wyzebralam steryd Metypred kazała brać 6 mg od testu ,clexane 60,sama biorę eutyrox 50 od endo,magnez,vit e,femibion ,folik,acard.W ciazach poronionycj nic nie brałam ,bo nikt mnie nie zdiagnozował!! Myślę ze przy ostatnich bliźniakach (8 tc byly serduszka lipiec 2015) jakbym juz brała clexan to byłoby ok.A jake leki masz na myśli odnośnie endo? A i od 2 cykil biorę wiesiołek do owu.
 
Susana z wszystkich co robilam to tylko ana dodatnie i beta 2 gp p.c przeciwko glikoproteinie norma 20 a mi wyszło 200.U reumatolog wyzebralam steryd Metypred kazała brać 6 mg od testu ,clexane 60,sama biorę eutyrox 50 od endo,magnez,vit e,femibion ,folik,acard.W ciazach poronionycj nic nie brałam ,bo nikt mnie nie zdiagnozował!! Myślę ze przy ostatnich bliźniakach (8 tc byly serduszka lipiec 2015) jakbym juz brała clexan to byłoby ok.A jake leki masz na myśli odnośnie endo? A i od 2 cykil biorę wiesiołek do owu.
Pamiętaj Kochana że witamina E tylko do owu :) tak jak Koenzym Q10 i Wiesiołka :)
 
reklama
Do góry