reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lumia1212 a ten malina to malinowski ? Dasz mi namiary do niego proszę Cię :*
tel: (0 42) 645 92 75 od godz. 14.00 do 20.00
Poczytaj o nim w nacie. ja byłam w poniedziałek. Zdecydowana byłam na badania więc z kasą tez się przygotowałam. A jest ogromna. Za badania zapłaciłam 6 tys za wizytę 300 zł a za USG 120 zł!! każda wizyta u niego to 300 zł niestety nie ma litości!!! Za 3 tyg wyniki a w między czasie mam skierowanie do niego na oddział do CZMP na histero!!
 
reklama
Doris mnie w pachwinach nie ciagnie ale musze chyba cos kupic do smarowania brzucha bo mnie skora ciagnie, swedzi i szczypie :-D coz taki problem to nie problem, no nie ?
moj maz ciagle sprawdza czy leze i wysyla smsy o tesci: "a teraz prawy boczek" "no juz juz teraz lewy" hihihii
 
Doris mnie w pachwinach nie ciagnie ale musze chyba cos kupic do smarowania brzucha bo mnie skora ciagnie, swedzi i szczypie :-D coz taki problem to nie problem, no nie ?
moj maz ciagle sprawdza czy leze i wysyla smsy o tesci: "a teraz prawy boczek" "no juz juz teraz lewy" hihihii
Hehe fajnie mężulo podchodzi do Twojego leżenia [emoji23]
 
Doris mnie w pachwinach nie ciagnie ale musze chyba cos kupic do smarowania brzucha bo mnie skora ciagnie, swedzi i szczypie :-D coz taki problem to nie problem, no nie ?
moj maz ciagle sprawdza czy leze i wysyla smsy o tesci: "a teraz prawy boczek" "no juz juz teraz lewy" hihihii

Nafoczka
Na swędzącą skórę polecam zwykłą oliwkę, tylko potem troszkę ubrania pachną:-) Mąż rewelacja, naprawdę postawa jak na faceta rzadko spotykana:)
 
Dziewczynki, w których dniach cyklu bada się hormony płciowe tj. prolaktynę, testosteron, androgeny?
Doris mnie w pachwinach nie ciagnie ale musze chyba cos kupic do smarowania brzucha bo mnie skora ciagnie, swedzi i szczypie :-D coz taki problem to nie problem, no nie ?
moj maz ciagle sprawdza czy leze i wysyla smsy o tesci: "a teraz prawy boczek" "no juz juz teraz lewy" hihihii
Leż, leż kochana. Leżenie nie jest złe. Zbieraj siłę na nocne wstwanie, tulenie maluszka a potem bieganie za rozbrykanym dwulatkiem:tak:
 
Bo ja teraz nawet litra wody dziennie nie pije( kawa herbata czy woda), nie lubie pic i na sile pije, nie wiem czemu tak mam.

Mam tak samo. Wode specjalnie do kufla lałam żeby wiedzieć że już pół litra mam za sobą. ;)

chodzę jak kaczka dziś. A jeszcze 3,5 miesiąca przede mną.

Doris dziś jak kaczka jutro jak słoń :p Nie przejmuj się taki urok :)

moj maz ciagle sprawdza czy leze i wysyla smsy o tesci: "a teraz prawy boczek" "no juz juz teraz lewy" hihihii

Słodki. Dobrze ,że pilnuje my zresztą też więc pamiętaj leżenie Twoje leżenie doczeka mały do 40 tyg ,chodzenie to sama wiesz...

Ja juz nie wiem czy dzialac co drugi dzien czy codziennie :p zobaczymy jak wyjdzie.

Idź na żywioł wtedy może odblokujesz głowę a jak chcesz codziennie w owulacje to nie myśl o robieniu tylko o przyjemności ;)

Ja jutro teścik powtórzę we wtorek I kreska a @ brak dziś miała być hmmm
 
reklama
Bea, nic nie jest jeszcze stracone :) u nas generalnie checi sa duze po tym przymusowym poscie takze zalowac sobie nie bedziemy, ale niby plemniory pogarszaja jakosc jak za czesto :p
 
Do góry