reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki a ja mam pytanko zupełnie nie w temacie ale nie mogę się zdecydować. W Święta idziemy na chrzciny i nie wiem co kupić złote kolczyki albo lańcuszek czy krzesełko do karmienia (coś jak w zalączniku)

Liluli, kupiłam takie samo krzesełko dla mojej siostrzenicy :) Siostra jest mega zadowolona, ponieważ siedzisko wykonane jest z super materiału. Łatwo się ściąga i pierze się idealnie!
Super wybór :)
 
Nafoczka mąż na 5+:-D
Lumia 1212 na już możesz sobie zakupić witaminy b6 i b12 oraz kwas foliowy w formach metylowanych, witamine d min. 2000j. No i pewnie kazał ci jeść dużo zielonego uff
 
Arda
Ja bym szalała codziennie;)
Za ostatnim razem u nas było rano, wieczór, rano i był złoty strzał:) tylko nie na 9 miesięcy....niestety:(
 
Lumia1212 tam na miejscu robi badania w ten sam dzień?
Tak! Najpierw wizyta (nawet było oki!. pyta o wcześniejsze straty, przegląda SZYBKO badania, które masz ze sobą, mówi że trzeba poszerzyć diagnostykę, ze to kosztuje i wypisuje zlecenie na badania. Po wyjściu decydujecie czy robić badania czy nie, jeśli tak to pielęgniarka podlicza koszty a druga pobiera duuuuużo krwi. M. dodatkowo ma zlecone badanie nasienia. USG też na miejscu. Trochę to wszystko trwa bo jest zawsze dużo ludzi!!
 
Dziewczyny mi Dubrawski uznał wszystkie badania jakie miałam a miałam sporo.
Fakt, jest specyficzny ale robi usg, bada, Jerzakowa tego nie robi. Przede wszystkim on dał mi plan działania, rozpisał wszystko jakie badania jeszcze mam zrobić, kiedy zacząć starania itd. Jerzakowa tylko mówiła: prosze sie starać a po pozytywnym tescie przyjechać. Nie wiem jak kogoś innego ale mnie takie podejście nie odpowiada i z Dubra jestem zadowolona.
Zaczęłam dziś 13 tydz. nie wiem czy to dzięki encortonowi, czy dzięki colostrum czy dzięki witaminom metylowanym które biorę na własną rękę ale jestem już w 13 tyg. najdalej jak dotąd. Nie wiem jak to się skończy bo mam problem z uszkodzonym ujściem wewnętrznym ale mój organizm tym razem nie zabił fasolki a to juz bardzo dużo.

AgnieszkaP fajne, że złapałaś z Dubrem linię porozumienia i że tak szybko udało Ci się zajść w ciążę :biggrin2:
Mnie raczej do siebie nie przekonał. Może gdyby, zadawał więcej pytań lub zainteresował się wynikami badań to czułabym, że chce pomóc. Niestety moje odczucia były takie, ze głównie zależy mu na kasie.

Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny.
 
Nafoczka mąż na 5+:-D
Lumia 1212 na już możesz sobie zakupić witaminy b6 i b12 oraz kwas foliowy w formach metylowanych, witamine d min. 2000j. No i pewnie kazał ci jeść dużo zielonego uff
A to wszystko kupie w aptece czy trzeba zamawiać w necie! A o jedzeniu zielonego jakoś nic nie mówił:no:
 
reklama
Nafoczka ja całą ciaze przelezalam na lewym boku lezenie na wznak i na prawym boku może powidowac ucisk głównej żyły dolnej ktora jest po prawej stronie pleców dla lepszego dotlenienia maluszkalepsza lewa strona no i jak masz hemoroidy to tym bardziej
 
Do góry