reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bea, nic nie jest jeszcze stracone :) u nas generalnie checi sa duze po tym przymusowym poscie takze zalowac sobie nie bedziemy, ale niby plemniory pogarszaja jakosc jak za czesto :p
Arda
Jakość plemników jest o wiele lepsza jak jest codzienne współżycie,.Codzienne współżycie ich nie osłabia absolutnie . Przy codziennym współżyciu jest mniej wadliwych plemników . Jedynie tylko jest ich o wiele mniej .
Nie wiem jak u twojego m.
Ale tak czytałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja właśnie położyłam się na łóżku i chyba idę spać ;)

Dziewczyny, które biorą Acard, też macie takie tabsy śmieszne w kształcie serduszek? [emoji1]
 
Dziewczyny, które biorą Acard, też macie takie tabsy śmieszne w kształcie serduszek?

Dokładnie takie, myślałaś że masz wersje specjalną ;) Fajnie pomyślane że na serce a dufaston lub luteina też powinny mieć swój kształt :p Taki żarcik ;)
Kurcze tak mi teściowa mówi o problemach z pęcherzem ,że właśnie odczułam popiekiwania. Nie miałam płynu do hig.int. pod prysznicem to użyłam mydła oj ja głupia teraz się męczyć muszę.

Nafoczka proszę o zamówienie :D

Spokojnych snów wszystkim ;)
 
Dokładnie takie, myślałaś że masz wersje specjalną ;) Fajnie pomyślane że na serce a dufaston lub luteina też powinny mieć swój kształt[emoji14]Taki żarcik ;)
Kurcze tak mi teściowa mówi o problemach z pęcherzem ,że właśnie odczułam popiekiwania. Nie miałam płynu do hig.int. pod prysznicem to użyłam mydła oj ja głupia teraz się męczyć muszę.

Nafoczka proszę o zamówienie :D

Spokojnych snów wszystkim ;)
Heheh myślałam, że to taki "limited edition" [emoji1] Dupek albo Lutka np. w postaci macicy hehehe wtedy nie musiałabym przyglądać się dokładnie czy dobre tabsy łykam :D
 
reklama
Do góry