reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A jeszcze Wam powiem coś. Wracam z pracy a tu na ławce siedzi babsztyl z brzuchem do kolan z fajką i z piwskiem - koszmar. My wszystko byśmy oddały za to co ona olewa i ma gdzieś!
 
reklama
Aga 707, lumia1212, enya niech mi ktoras napisze czy malina robi usg na 1 wizycie?
Susana ty dostalas w 49dc @ po poronieniu samoistnym ?a po zabiegu kiedy mialyscie ? Asia ty w 28dc po zabiegu dostalas ja tak mialam ostatnio po zabiegu.
Tak Fondie, ja miałam w 28 dc. @, ale 2 dni się rozkręcała. U mnie mogły wpłynąć nagrzewania brzucha przy zapaleniu pęcherza, bo one mogą wywoływać też spóźnioną @. W pon. była owulacja (jak byłam u gina) a w piątek @ zaczęła się rozkręcać i nie bolało jakoś strasznie, ale była mega obfita.
 
Lumia1212 weź ja taka babkę to bym zjebala i nie mam słów na taką szmate my wszystko byśmy zrobiły by nasze dziecko było zdrowe a taka pije pali czy ćpa ma zdrowe dziecko życie jest niesprawiedliwe! :(
 
A jeszcze Wam powiem coś. Wracam z pracy a tu na ławce siedzi babsztyl z brzuchem do kolan z fajką i z piwskiem - koszmar. My wszystko byśmy oddały za to co ona olewa i ma gdzieś!
Wiem Lumia, przykro patrzeć na takie widoki. Okropne jest to, że w ciążę zachodzą ludzie tak nieodpowiedzialni. Niestety potem okazuje się, że takie dzieci są opóźnione w rozwoju, albo mają straszne trudności w nauce w późniejszym wieku. A od rodziców dziedziczą patologiczne zachowania.
 
Jak już pisałam czekam na wyniki badań ale powiedzcie mi czy mam już coś brać profilaktycznie oprócz foliku i euthyroxu 50 nie biorę nic.
 
reklama
Do góry