reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka - będziesz znosić jajca, nie ma innej opcji, tego się trzymamy :biggrin2: Tylko pamiętaj, że po punkcji musisz pić bardzo dużo wody, masz duże dawki leków, więc musisz pić ok 2-3 litry dziennie, żebyś hiperki nie miała
Lilia dobrze ze piszesz! Bo ja teraz nawet litra wody dziennie nie pije( kawa herbata czy woda), nie lubie pic i na sile pije, nie wiem czemu tak mam. Zaczynam pic jak juz sie chyba mega odwodnie i wtedy pije duzo, a potem znow jestem o 2 kawach i jednej herbacie przez caly dzien. Bede musiala sie pilnowac.
 
reklama
Albo juz sie boi, bo ja taka pechowa i woli mi dawki jak dla konia dac;)
Bede znosic jajca jak kwoka, oby...

Strawbelka
Będziesz miała jajca jak u strusia .hihi .Oby dużo i jak najlesze .

Ja byłam właśnie u moj .gin .
Moje jajco ma 23 mm dziś .Oby pękło .dzisiaj .:oo2:Śluzówka 11 mm.Już wiem że będę brać clexane 0,8 po pozytywie ..Narazie sobie daje 0,4 .
 
Strawbelka
Będziesz miała jajca jak u strusia .hihi .Oby dużo i jak najlesze .

Ja byłam właśnie u moj .gin .
Moje jajco ma 23 mm dziś .Oby pękło .dzisiaj .:oo2:Śluzówka 11 mm.Już wiem że będę brać clexane 0,8 po pozytywie ..Narazie sobie daje 0,4 .
Susana to Ty jeszcze dzis musisz ponownie uwiesc meza;)
 
No Susana...wymyslisz cos napewno;)
Swoja droga jakbym nie wiedziala gdzie mieszkasz to bym pomyslala ze jestes sasiadka ktora nade mna w bloku mieszka, bo u nich takie jazdy jakby na wiagrze jechali;)
Kurde !!!!
Mówiłaś już o tej sąsiadce .!!!
To żeś mi teraz dowaliła .
No ja raczej sąsiadów nie budzę .hehe
Dzieci mam dorastające .Więc w domu to cichaczem
 
Ostatnia edycja:
Hej

Działaj tam Sus, działaj :-)

Ja dziś sprawy urzędowe załatwiałam, piękna pogoda, chciałam iść na spacer samotny dziś ale mam jakiś taki ucisk, tam mnie dziś ciągnie TAM i w pachwinach, że ledwo się ruszam i chodzę jak kaczka dziś. A jeszcze 3,5 miesiąca przede mną.
 
Dziewczyny poleci mi któraś dobrego ginekologa immunologa? Co się zna na mutacjach? I mam pytanie do was czy jak homocysteina mi wyjdzie w normie to co
Robić?
A jak za wysoko to tez nie wiem co myśleć juz ale biorę cały czas acidocum Richter 5mg czyli po 3 tabletki i od poniedziałku biorę feminatal 1
Pozdrawiam :-)
 
Hej dziewczyny. A ja dzis dowiedzialam sie ze kolejna moja kolezanka jest
Strwbelka ja głównie do maliny idę bo po opiniach dziewczyn u nas z forum jakoś mnie przekonuje bardziej a na opinie w necie rzadko patrze kiedyś byłam u gina w krakowie z super opiniami to wymyślił mi opryszczka a miałam obdarcie. ..ale wiadomo często jest inaczej. Ja w krakowie dostałam te same badania od milewicza i jak coś skierowanie do sachy i wiem ze obydwoje są dobrymi lekarzami sacha i milewicz ale latanie po Krakowie robienie badań za dokładnie tyle samo kasy co u maliny gdzie mam od razu wszystko plus całe leczenie jakoś bardziej do mnie przemawia. W ogóle tak sobie myślę jakby nie nasze forum to wydawałoby się ze jerzakowa jest super a teraz po waszych komentarzach bym nie poszła do niej.
Arda zastanawia mnie jedna rzecz piszesz, że najpierw encorton i wlewy a jak nie pomoże to wtedy szczepienia. Troszkę się poglubilam bo ja zrozumiałam, że wlewy na nk a na alLO szczepienia wiec jak masz źle allo to wlewy chyba nie pomogą a ja masz dobre to po co szczepienia ? To daje się szczepienia na wszystko ?
Szkoda tylko, że malina nie robi usg w cenie....myślą że super kompleks będzie ..i dlatego teraz myślę że dubrawski jest może całkiem ok ja się zastanawiałam tylko nad malina i dubrem ale oczywiście idę do maliny i na pewno będzie ok
Hejka!! Też wybrałam maline i z tych samych względów co Ty - wszystkie badania i leczenie w jednym miejscu! Nie mam juz czasu czekać, mam juz trochę lat i biegania po gabinetach i kolejnych lekarzach mam mam już dosyć!! A cena za USG u maliny to 120 zł
 
reklama
Czekam na wyniki u maliny bo do tej pory (ok. 2 zmarnowanych lat) to słyszałam od lekarzy "ma pani wyjątkowego pecha ale może limit pecha się wyczerpał i następnym razem będzie lepiej!!!" ale lepiej nie było!!!!!:ninja2:
 
Do góry