reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, ja bylam w ciazy 4 razy (1,2,4 i chyba 7 cykl). Na ostatnia ciaze sie naczekalismy, ale w sumie wiadomo dlaczego - A. Mial slabe wyniki wiec musial miec usuwane Zpn, a ja mialam polipy. Po histero zaszlam w pierwszym cyklu. 2 ostatnie ciaze byly biochrmiczne, poprzednie do etapu pecherzyku. Strawbelka, Ty pytalas o slabe @? Bralas clo, dobrze pamiretam? Clo moze oslabiac endo, a co za tym idzie @ moga byc slabsze.

Fondie, nie gadaj glupot, jesli nire ten cykl to kolejny.
Kurcze Arda ja to nie wiedzialam ze Ty az tyle strat mialas, przykro mi.
Clo nigdy nie bralam, wczoraj wzielam pierwsza tabletke pierwszy raz w zyciu. Wiec nie wiem skad te slabe @
 
reklama
Susana gratulacje. Moja pierwsza beta nie przekraczala nawet 20 a teraz prosze, zaczelam 26 tydzien. Encorton10mg a lutki duzo 3x2 do 12 tyg, do tego dupek. Do tej pory biore lutke 2x1.
Fondie mi testy nie wychodzily do dnia spodziewanej @ moze jeszcze za wczesnie?
Dzięki Portia
Te tabletki. luteiny zakładacie palcem normalnie czy tym aplikatorem który jest w środku .?Chyba nie ma to większego znaczenia?
A u ciebie jak samopoczucie ? Wow to już 26 tydzień? .Ale zleciało.Teraz to już chyba tak spokojnie( psychicznie)?
 
Strawbelka, ja bylam w ciazy 4 razy (1,2,4 i chyba 7 cykl). Na ostatnia ciaze sie naczekalismy, ale w sumie wiadomo dlaczego - A. Mial slabe wyniki wiec musial miec usuwane Zpn, a ja mialam polipy. Po histero zaszlam w pierwszym cyklu. 2 ostatnie ciaze byly biochrmiczne, poprzednie do etapu pecherzyku. Strawbelka, Ty pytalas o slabe @? Bralas clo, dobrze pamiretam? Clo moze oslabiac endo, a co za tym idzie @ moga byc slabsze.

Fondie, nie gadaj glupot, jesli nire ten cykl to kolejny.
Kochana to teraz jak zajdziesz to się już musi udać!!!!!!!!!!!!!
Tyle wycierpiałaś.Czekamy teraz na twoje szczęśliwe testowanie .
 
Dzięki Portia
Te tabletki. luteiny zakładacie palcem normalnie czy tym aplikatorem który jest w środku .?Chyba nie ma to większego znaczenia?
A u ciebie jak samopoczucie ? Wow to już 26 tydzień? .Ale zleciało.Teraz to już chyba tak spokojnie( psychicznie)?
Ja zakładałam palcem. Ale jak gina zapytałam kiedyś czy ta luteinę jest dopochwowo czy moze doodbytniczo (nie wiedziałam po prostu), to powiedział ze teoretycznie dopochwowo, ale w zasadzie mozna tez i tak, a mniej podrażnie pipke wkladaniem tej tabletki.. Takze tak tez ja stosowałam.
 
Ostatnia edycja:
Ja zakładałam palcem. Ale jak gina zapytałam kiedyś czy ta luteinę jest dopochwowo czy moze w pupkę (nie wiedziałam po prostu :)), to powiedział ze teoretycznie dopochwowo, ale w zasadzie mozna tez i tak, a mniej podrażnie pipke wkladaniem tej tabletki.. Takze tak tez ja stosowałam.
Dzięki dobrze wiedzieć .
 
Susana ja rano biore 2x50 pod jezyk a wieczorem 100dowcipnie+palec grzebalec ;-) Do tego tez 15kwasu+metylowy, encortonu 10mg na povzatku i 3xdupka. Zrob bekte i bedzie dobrze.. tu po prostu tak jest ;-) inne objawy dojda pozniej;-)

Fondie za obie MTHFR w diagnostyce zapl 250 i robi sie obie a jak cos wyjdzie to bada homocysteine. Glowa do gory!

Strabwelka ja nigdy przy stym.nie mialam mowione o jedzeniu wiec spokojnie ;-)

Doris ciesze sie ze jest ok!
 
Susana ja rano biore 2x50 pod jezyk a wieczorem 100dowcipnie+palec grzebalec ;-) Do tego tez 15kwasu+metylowy, encortonu 10mg na povzatku i 3xdupka. Zrob bekte i bedzie dobrze.. tu po prostu tak jest ;-) inne objawy dojda pozniej;-)

Fondie za obie MTHFR w diagnostyce zapl 250 i robi sie obie a jak cos wyjdzie to bada homocysteine. Glowa do gory!

Strabwelka ja nigdy przy stym.nie mialam mowione o jedzeniu wiec spokojnie ;-)

Doris ciesze sie ze jest ok!
Nafoczka a ty jak się czujesz ? Mdłości ci już odchodzą?
 
Dzięki Portia
Te tabletki. luteiny zakładacie palcem normalnie czy tym aplikatorem który jest w środku .?Chyba nie ma to większego znaczenia?
A u ciebie jak samopoczucie ? Wow to już 26 tydzień? .Ale zleciało.Teraz to już chyba tak spokojnie( psychicznie)?

Susana tylko aplikatorem, precyzyjniej przy samej szyjce i czysciej. Umyty aplikator odkladaj do pudelka.
 
reklama
Susana - ja brałam encorton 10mg. Luteinę dowcipną rano i wieczorem, duphaston też rano i wieczorem.
Luteinę aplikowałam palcem, tak mi kazała lekarka powiedziała, że aplikatorem dużo łatwiej cos podrażnić
 
Do góry