reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny ciężarówki .Jakie macie dawki sterydu? Ja mam zlecone 10 mg tyle biorę.A może jednak zwiększyć do 15 mg .Pomocy chyba panika mnie dopada.
 
reklama
Fondie
Ja robiłam prywatnie pakiet na trombofilię za 400 i tam było 5 róznych mutacji sprawdzanych, w tym 2 MTHFR. To bylo badanie genetyczne ze sliny. Wyszly mi obie mutacje MTHFR a homocysteine mam w normie, wiec nie koniecznie samo badanie homocys. jest miarodajne
gdzie robilas

Witam z rana.

Fondie robiłaś dzisiaj test rano?
Widać coś?
tak ide sie zabic juz chyba musze sie pogdzic z tym ze nie ebde miala dzieci:(a na tym facelle napisane ze 25 czulosc?
 
Robilam w BG Clinic we Wro a oni wysylaja to do INVICTA - poszukaj u siebie. Na bank sa placowki, ktore z nimi wspolpracuja. Mialam badane dokladnie : CFTR (2 geny) ,proakceleryne, protrombine i MTHFR ( 2 geny ) to byl pakiet za 400 Trombofilia
 
Dziewczyny a mnie tak glowa bolala w nocy po tym CLO chyba, ze prawie nie spalam. Masakra jakas, bol mi tak wedrowal ze zmienial tylko umiejscowienie na glowie.
 
Strawbelka, ja bylam w ciazy 4 razy (1,2,4 i chyba 7 cykl). Na ostatnia ciaze sie naczekalismy, ale w sumie wiadomo dlaczego - A. Mial slabe wyniki wiec musial miec usuwane Zpn, a ja mialam polipy. Po histero zaszlam w pierwszym cyklu. 2 ostatnie ciaze byly biochrmiczne, poprzednie do etapu pecherzyku. Strawbelka, Ty pytalas o slabe @? Bralas clo, dobrze pamiretam? Clo moze oslabiac endo, a co za tym idzie @ moga byc slabsze.

Fondie, nie gadaj glupot, jesli nire ten cykl to kolejny.
 
reklama
Susana gratulacje. Moja pierwsza beta nie przekraczala nawet 20 a teraz prosze, zaczelam 26 tydzien. Encorton10mg a lutki duzo 3x2 do 12 tyg, do tego dupek. Do tej pory biore lutke 2x1.
Fondie mi testy nie wychodzily do dnia spodziewanej @ moze jeszcze za wczesnie?
 
Do góry