reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie a robiłaś test z ciekawości 2 kresek teraz?
wlasnie nie jakos wydaje mi sie ze nic z tego jakby mnie cyce mniej bola z dnia na dzien ale wiecej bialego sluzu ale ja utrogestan biore pewnie od tego

Cześć u mnie bez zmian cień tylko .ech .chyba się nie rozkręci .Jestem 12 dni pZobacz załącznik 741050 o zastrzyku 10 d po.owu
oczywiscie ze ciemniejsza



Suzi, jak chcesz sobie popatrzeć jak to wygląda u innych wpisz sobie w google i kliknij zakładkę grafika: trigger hcg progression - tam są zdjęcia opisanych serii testów ciążowych kiedy zanika kreska po pregnylu i kiedy pojawia się kreska ciążowa, przeważnie ta kreska jeśli jest ciąża wcale nie znika tylko przechodzi od razu w ciążową
na podstawie tego co napisalas to jutro jestem 8 dni po owu a na pewno 8 dni po pregnylu powinna byc cien ciela pregnylowego i jak bede robic potem to powinny byc ciemniejsze albo blednac tak?

jak w 11 dpo pregnylu bedzie beta dodatnia tzn ze jestem w ciazy tak czy jeszcze moze byc pregnyl?
 
reklama
wyslalam maila do lekarza wymuszam encorton ale i tak wiem,że nic z tego nie czuje nic ciazowego

susana kiedy robilas pierwszy ten test w 9dpo? a drugi w 10dpo? Nafoczka jak nie bylas w ciazy to w 8 dpo pokazywalo ci jeszcze dwie kreski?
 
Ostatnia edycja:
Fondie, widze, ze Tobie tez sie spieszy i bedzie testowanko ;)
heheh bo janie biore sterydu .. ale wezme od jutra 5mg chociaz.Pijecie alkohol przy tym? i rano bierzecie? rano ide na badania tsh bo w czwartek endo i kupie facelle zobaczymy jak ona jeszcze mocna jest ta kreska i wlacze encorton ale jestem przekonana ze w ciazy nie jestem niestety. Aha i w momencie testu gdzie jest negatywny odstawiacie i znow zaczynacie po owulacji tak?
Nafoczka, Doris, Arda, Susana tak mialyście?jaka dawke podczas staran mieliscie i ile tak miesiecy bralyscie?podobno przy tym wiecej kwasu foliowego sie bierze jakas dawke bierzecie od razu pisze ze z dnia na dzien nie znajde metylowej formy;/ przyjdzie mi po okresie peweni dopiero ale dziennie biore ze 3 tabletki zwyklego kwasu foliowego od jakis 2 miesiecy.

P. s przy ktorych mutacjach bierze sie formy metylowe? ktore badanie to pokazuje dokladnie? bo wiem zena jedno mthfr jest clexane a na inne formy metylowe tak?ktore badaniemi to wykaze?
 
Ostatnia edycja:
Doris ja wprawdzie nie mam jeszcze donoszonej ciazy ale mam nadzieje, ze moje zmagania zakoncza sie sukcesem. Encorton bralam w dawce 10mg, od 17 tyg schodzilam powoli na 5 mg i na koncu 2.5mg. Odstawilam calkowicie gdzies tak w 20tyg.

Susana kciuki za jutrzejsza bete!

Nafoczka umowilas sie juz na genetyczne?;)
 
Fondie, ja biore stale 10mg, biore od konca wrzesnia. Co do kwasu - biore 2x Inofem, a w ciazy zamieniam na kwas 15mg. Ja jesli pije to male ilosci. Jak zdarzylo mi sie mocniej zaimprezowac to rano przed impreza i nastepnego dni mijalam encorton, zeby oszczedzic zoladek.

Ps. Maz upolowany! Moge spac spokojnie hihi.
 
Ostatnia edycja:
No koch
Fondie, ja biore stale 10mg, biore od konca wrzesnia. Co do kwasu - biore 2x Inofem, a w ciazy zamieniam na kwas 15mg. Ja jesli pije to male ilosci. Jak zdarzylo mi sie mocniej zaimprezowac to rano przed impreza i nastepnego dni mijalam encorton, zeby oszczedzic zoladek.

Ps. Maz upolowany! Moge spac spokojnie hihi.
No kochana .Ty to masz charakterek.:rolleyes2:hihi
 
Cześć mój dzisiejszy test bladzioch .Pójde na tą betę ale czarno to widzę . 20160105_074051.jpg
 

Załączniki

  • 20160105_074051.jpg
    20160105_074051.jpg
    416,8 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do góry