reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka ja kupuje na iherb, jest troche zachodu bo jest jeszcze cło ale jak bierzesz więcej to masz rabat a nawet jak nie to i tak leki są tańsze niż u nas
1. folate 1000mcg as metafolin - producent solar
2. methyl B-12- producent now
3.P-5-P active form of B6 - producent country life
 
reklama
Strawbelka ja kupuje na iherb, jest troche zachodu bo jest jeszcze cło ale jak bierzesz więcej to masz rabat a nawet jak nie to i tak leki są tańsze niż u nas
1. folate 1000mcg as metafolin - producent solar
2. methyl B-12- producent now
3.P-5-P active form of B6 - producent country life
Nafoczka, dziekuje:)
 
Susana, zatestuj jeszcze raz po południu, powinna być mocniejsza kreska u mnie w przeciągu kilku godzin była różnica na testach. A jutro beta.
Nafoczka, kiedy masz wizytę i usg genetyczne?
 
matko matko "sr..m na rzadko"- już w sobote ;))
Strawbelka nie ma za co kochana, przy pierwszym zamowieniu jest chyba aż 40dol. zniżki, zamawiałam i bezpiecznie doszło- tylko licz się z oplatą celną
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka, a mnie jakoś to usg genetyczne nie stresowało wcale, ani w tej ani w poprzedniej donoszonej ciąży (Mała ma 4 i pół roku) pomimo że wtedy miałam 35 lat więc niby ryzyko podwyższone.
Bardziej mnie stresowały wizyty teraz na przełomie 5-10 tyg, czy jest serduszko, czy bije, czy nic się nie odkleja.

Lumia...jak tam? Byłaś na wizycie u gina dziś?

Susana, testujesz dziś ponownie?

Strawbelka, czekamy na wieści z wiztyty
 
Susana, ale nas trzymasz w niepewnosci :p czekam na te bete jak na boze narodzenie haha.

Martaha, czekamy z toba na estradiol ;)

Powiem Wam szczerze, ze wybitnie nie chce mi sie poprawiac, ale zobaczymy jak tam wieczorna atmosfrera ;)
 
Kinga - no ja według glukometru dietę opanowałam, ale nie chudnę, więc sama nie wiem :) Tylko z pobieraniem krwi mam problem, bo nie chce lecieć. Rozgrzewam paluchy po gorącą wodą, masuje opuszki i nic. A raz na 30 razy leci tak, że mam siniaka na całej opuszce. Cieszę się, że Ciebie to nie dotknęło! A jak się czujecie? Mnie trochę kręgosłup boli, a poza tym super. Termin według OM 30.03.2016, więc jeszcze trochę... Nie mogę się doczekać, żeby Ją zobaczyć!!!!!!!!!

Alusia - dziękuję Kochana! Bardzo mi tu brakuje starej gwardii. Fajnie, że się odezwałaś.

Iris - Monia do schrupania! Do kogo jest podobna?

Standardowo pytam jak się czuje reszta ciężarówek, które w większości zniknęły :biggrin2:

Dużo siły życzę Staraczkom! :* W razie potrzeby służę info o Trobofilii jakby komuś wyszła. Piszcie na priv.
Buziaki!
 
Jesli chodzi o mutację to trzeba brać metylowana wit, B12 i kwas foliowy metylowany, nasi lekarze przepisują zwykłe ale lepiej na własna rękę w internecie kupić firmę Douglas polecam. TYlko że to droga imreza ale coż, można brać do drugi dzień.
Jesli chodzi o estradiol to trzeba zrobic 7-8 dzień po owu ale myślę, że jeśli się zrobi 9-10 też bedzie dobrze, chodzi o porównanie wyników z dwóch dni, przed miesiączką estradiol spada
 
Hej,
Susana, ta kreska nie jest po zastrzyku - nie ma takiej opcji! Nie denerwuj się, tylko łykaj wszystko, co masz łykać, a za parę dni umów się na wizytę, żebyśmy mogły Ci gratulować :) Bierzesz Clexane, albo coś z tego, bo nie widzę w stopce?
 
reklama
Do góry