reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej
Susana ja wlasnie też miałam taką bladziutką kreseczkę i była ciąża i nawet serduszko było także jest potencjał na dzidziusia ;) .
Jak tam dziewczyny po Nowym Roku ?
 
Susana mi tez się zdaje, że jest całkiem całkiem

Fondie, za steryd właczyłam 3 dni po owu, to był drugi cykl ze sterydem bo tak jak ty upieralam się, ze nie bede brac ale po nieudanych próbach zmiekłam :):)
 
Susana no czekam z niecierpliwością na twoją betę. Test napawa optymizmem :-)
co do mnie przeczucia niezbyt pozytywne. .. a nigdy się w tej kwestii nie myliłam. W ogóle to nie mam podły humor i beczec mi się chce... eh ... za bardzo się nakręcam... czas wziąć się do roboty...
 
Martaha, a co to za zly humorek?

U nas spadl pierwszy porzadny snieg! Wszystko fajnie, ale jak mam jechac samochodem to mniej lubie ;)
 
Dzień Dobry

Susana, no no...kreska ładniejsza niz wczoraj i to wcale nie jest kreska po pregnylu. O której wyniki bety?

Martaha...takie zmiany nastroju i płaczliwość to ja miałam na poczatku ciąży takżee kto wie...

Pozdrawiam Resztę Dziewcząt, jak się ogarnę to napiszę więcej :-)
 
Oj susana dla mnie to ciaza na tym tescie jest.
Arda ja dzis na 3 pietrze na wlewie jestem. Coraz wiecej pacjentek chyba maja.
 
Strawbelka, ja juz nieraz bylam na 3 pietrze, czasami wlewy sa na 2 a czasmi na 3 :) ja jade w piatek, a taaaaak mi sie nie chce...
 
reklama
Do góry