reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, mam dziś mega stres bo czuję się lepiej, a poza tym w maju w zeszłym roku właśnie w tym dniu dowiedziałam się, że serduszko nie bije.
Bardzo się denerwuję, już kombinuję żeby pojechac gdzieś do innego gina zrobić usg ale dopiero w piatek miałam a mój gin twierdzi że na tym etapie robienie usg tak często nie jest dobre.
Dziś rozpoczęłam 8 tc.

Przepraszam, że nie odniosę się do innych postów ale nie mogę o niczym innym teraz myśleć...
 
Plastulinko, ja podobnie jak Enaya, mam znajomą która musi brać na stałe leki i kontrolować guza. Urodziła piękną córeczkę, ale przez guza musiała mieć CC i to była jedyna "niedogodność". Mam nadzieję, że szybko znajdziesz lekarza, któremu będziesz mogła w tym względzie zaufać. Dużo siły życzę!
 
reklama
Przepraszam ze znów się Wam wcina ale poczytuje cały czas i muszę się odnieść - PLASTULINKA ja też mam guza przysadki mózgowej i jak widzisz jestem w 18tc. Dwa razy poronilam w I trymestrze ale w końcu trafiłam na konkretnego lekarza i na razie daje rade. Jakby co to odezwij się do mnie. Trzymaj się ciepło. Będzie dobrze ☺

Pozdrawiam Was wszystkie dzielne wojowniczki ☺
 
Do góry