reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Encorton nie jest specjalnie chetnie wypisywany, bo lekarze go lacza z powaznymi chorobami imunologicznymi jak toczen, ale wielu osobom pomaga wyciszyc organizm. Mnie w sumie ginka nie chciala go wypisywac, ale w koncu sie ugiela z powodu to wyniku tocznia wlasnie. Chora nie jestrem, ale skads sie ten wynik wzial...
 
Moja stacjonarna Gin chętnie go przepisuje i każe brać, bo może pomóc, no ale jak leczyłam się u Dr Jerzak to pasowałoby jej słuchać, więc posłuchałam i bardzo się zawiodłam, myślałam że jest pewna co mi jest :( prosiłam ją o zrobienie przeciwciał ale uznała, że to niekoniecznie bo mam mutację MTHFR i IO, to wystarczy...jak widać jest coś jeszcze :(
 
hej hej..
kto pamiętał? moja dzisiejsza beta z 174 ma 434 ;)
ale za to z żelazem pojechałam: 218 (37-145) czy wiecie co oznacza zbyt duże żelazo- dodam że wszystkie ostatnie pięć badań mam powyżej normy, poprzednie z kwietnia 161???? plizz może któraś coś kojarzy bo jak kiedyś pytalam lekarza to to olał
Doris jest super!
mała czarna- nie mam przy sobie teczki z wynikami wiec dziś nic nie porównam :(
 
reklama
dziś mam 14dop i 28dc czyli miesiączkowy
Karpidlaczku ferrytyny nigdy nie robiłam, jutro pojede do doktora to bede drążyć temat, a co! (tak, Kinga jutro) nie napisze wam szybko co i jak, wiec prosze mi sie nie stresować, bo jade na 18.30 (150km) żeby "stac w boksach" jak na monitoring. Mogę wrocić bardzo późno, no! ;)
czekam na reszte wyników...

Doris- a czy doktor coś ci powiedział na temat przyjmowanych leków??
 
Do góry