reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Misiejek jestes super mama a przy 2 dziecku to zauwazysz jak sie spinalas :)
najwazniejsze Szczesliwa mama szczesliwe dziecko a jesli nie dasz rady karmic to sie nic nie stanie najwazniejszy twoj spokoj ducha!! a Jasko bedzie najedzony szczesliwy :)a jak maz????
 
reklama
Witajcie... Ja juz po dzisiejszych wizytach :)

Widziałam bijące serduszko u mojego dzieciątka... wielkością fasolka zgodna mniej więcej z czasem ciąży... To jest połowa 7 tygodnia... :) i pierwszy raz zobaczył serduszko rownież mój EM. Przy swojej 2 ciąży widziałam bijące serduszko ale samiutka.... Teraz mogliśmy podglądać obydwoje... Prawdziwe przeżycie dla nas obu... Leki dalej tak jak biorę mam brać ... Jedynie endo zwiększył mi letrox z 50 codziennie na 75 co drugi dzień...

Misiejek jak dla mnie jesteś jedna z wspanialszych mam jakie znam... Wywalczyłas dla Twojego dzieciątka możliwość istnienia na tym świecie... Wszystko się unormuje, ja w to bardzo wierze... I hormonów się nie daj kochana....
Wogole dziewczyny kręci się łezka w oku jak czytam Wasze wiadomości o macierzyństwie... Dziewczyny pięknie piszecie na ten temat, przez słowa przemawia olbrzymia matczyna miłość.... Uwielbiam Was :*
 
Alusia gratuluję! Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. :-D
A jak Twój M zareagował na widok maluszka?
Ściskam Cię ciepło, będzie dobrze :-)
 
Misiejku - tak jak piszą dziewczyny -spokojnie to tylko hormony. O laktację warto powalczyć, ale jak się nie uda są coraz lepsze mleczka mm.
Hormony szaleją, życie obróciło się o 180 stopni czyli zaczyna się prawdziwe macierzyństwo:-)
I powtórzę , to co dziewczyny - dla JAsia jesteś najwspanialszą wymarzoną mamą, niezależnie czy karmisz piersią czy mm.
Głowa do góry.
Alusia - cudne wieści. Ale przeżycie widzieć serduszko. Ściskam mocno.
 
Wpatrywał się w ekran niemożliwie, mówił ze był cały zgrzany z na widok dzieciątka... A w drodze powrotnej tak pięknie zaczął mowić o 5mm cudzie w którym bije serduszko... Myśle ze dla niego to był bardzo ważny dzień, bardzo ważna chwila.... A nie napisałam ze fasolki serduszko puka 118 na minutkę ;)
 
Alus.ia gratulacje ;) cudne wieści. Wzruszylam się jak przeczytalam o reakvji meza. Mojego jutro przy usg nie będzie. Ale chyba na serduszko jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Do góry