reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
ewa_sz00 no wlasnie miala miec dzis wizyte u genetyka i niestety musiala przelozyc i od nowa jej robia kariotypy... ten prewenit to ma pomoc w przyswajaniu kwasu nie? odnosnie zastrzyku to jakie masz na mysli? fragmin, fraxyparyne czy clexane?
 
Ewa a Ty byłaś juz na usg serduszkowym?

Iris a jak u Ciebie ? Co mówią w szpitalu, miałaś jakieś badania?

MaDziK przytulam... I daje pozytywnego kopa do walki kobitko :)
 
Ewa kochana ty moja... ja niestety miałam za każdym razem tak jak ty, więc wiem co czujesz bo u mnie serduszko to też nie był wyznacznik :( ale wiem, że teraz będzie u Ciebie inaczej i dasz mi mega nadzieje, prawda? :-) nie inaczej!
 
Magda dobrze, ze Twój mąż chciał się przebadać. Mój nigdy nie chciał o tym słyszeć. Na razie gin też nie chciał Go badać.

Nafoczka Ewa u mnie zaś pół na pół, 2x puste jajo, 2x zgasło serduszko, (jeden raz to bliźniak Franka). Także ja to się mogę wszystkiego spodziewać.
 
reklama
U mnie serduszko było raz a drugi raz niestety się nie pojawiło. Tak że to tez żaden wyznacznik. Byle jakos dotrwac do końca 1go trymestru. A pozniej mam nadzieję ze już będzie z górki. Bylby to cud ;)
 
Do góry