reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny doradźcie. Od wczoraj czuję takie ukłucia w brzuchu, jakby ktoś mnie gorącym prętem dźgał. To nie więzadła, nie ma znaczenia czy leżę czy się ruszam. Nie znam tego bólu z poprzednich 3 ciąż, powinnam się martwić?
 
reklama
Ewa - no ja nie miałam odczucia żadnego dźgania czymś gorącym. Natomiast są różne bóle, ciągnięcia, kłucia. Bierzesz nospę?
Weź nospę, nawet dwie, magnez. Połóż się, nogi w górę. Jak będzie bolało i się będziesz martwić to jedź do lekarza albo na Ip niech sprawdzą :*
 
Ja dziś się skarżylam lekarzowi właśnie na klucia i kazał wziąć nospe. Wzielam na razie magne b6 forte i trochę przeszło. A masz kontakt z lekarzem? Moze spróbuj się skontaktowac?
 
Dziękuję dziewczyny. Internet też uspokaja w tym względzie. Z lekarzem nie mam kontaktu a izba przyjęć to dla mnie ostateczność, dlatego chciałam zapytać, czy któraś tak miała, bo czytam, że kłucia są efektem przekrwienia macicy, ale mnie już wszystko stresuje. Usg miałam w niedzielę, wszystko było ok, ale żeby się nie martwić musiałabym chodzić codziennie :(
 
Magda, problem z nasieniem jest naprawde do zwalczenia. My sie balismy wynikow meza po chemioterapii i rzeczywiscie byly slabe, ale po chorobie drastycznie zmienilismy diete, prawie zrezygnowalismy z soli i pieczonego miesa, jemy duzo warzyw i tez sami robimy soki z burakow i marchwi. Bylismy u dwoch andrologow i mowili, ze cykl zycia plemnika to 3 miesiace i po dobrej kuracji po tym czasie moze byc naprawde o wiele lepiej. Glowa do gory! Moj maz ma teraz dobre wyniki, łącznie z defragmentacja DNA.
 
Ostatnia edycja:
ewa_sz00 w prewenit jest 3,0 mg a w madnefar jest 0,5 mg...:tak:

A co z tym scratchingiem? moze tak byc ze od 16dc do 25 dc lutka i w 22dc zabieg? czy lutke sie bierze po zabiegu dopiero ?
 
reklama
ewa_sz00 to nie dla mnie tak wiedza.. tylko dla kolezanki...a ja tez pewnych rzeczy nie wiem... wiec sie pytam..czyli kolezanka moze brac kwas foliowy i prewenit intesiv a do tego acard i zastrzyki do trasferu... ma mutajcje MTHFR A 1298 C ?
 
Do góry