reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Magda dzięki :-) Będę próbować w sobotę. Mierze tempke od czasu ew. owulacji i jest na poziomie 36,9,czyli mogła.wystąpić, jednak wstaje w nocy 3-5 x do dziecka, więc nie mogę jej też poważnie traktować. Z drugiej strony czuje się fatalnie, rozbita itp, ale też mogłam się przeziebic na biegu niepodległości. Także nic nie wiadomo :-) Za dwa dni zatestuje i dam znać :-D
 
reklama
Iris- witaj :)
Gogać- cudny suwaczek ;*
Madzia- kochana dziękuje, czasem właśnie takiego kopa potrzeba! :-) Właśnie zdaje sobie sprawę, że lekarza muszę poszukać dalej i to troszku mnie paraliżuje bo tak jak wspominałam- leszcz ze mnie w badaniach, tylko, że nie trafiłam póki co na lekarza coby chciał mi zlecić coś więcej, a byłam już u czterech- stąd ten brak wiary... naprawdę nie chce marudzić i szukam ale czuje czasem jakbym biła głową w mór... i nie powiem- zazdroszczę Wam gamy diagnoz bo przynajmniej coś wiecie... Teraz czekam na histeroskopie- wybłaganą bo też nikt nie uważał, że jest mi potrzebna- i na wizyte 19-go u genetyka...
 
Ostatnia edycja:
Inka ja tez mam test limfocytotoksyczny ujemny i mnie powiedzial profesor Wilczynski ze to swiadczy o tym ze w razie koniecznosci moge byc szczepiona z krwi meza-to sa jego słowa choc rozne opcje czytałam tu na forum
 
Iris ja polecam profesora, jest konkretny, sympatyczny, potrafi napiecie rozładowac-niczym psycholog i opinie ma dobre;przyjmuje wtorki, czwartki w Vita medzie w Łodzi na ul.Leszczynskiej a Ty skad jestes?
Alusia a Ty sie zapisalas? Na kiedy masz wizyte?
Kruszka na jakich lekach teraz podchodzisz? Ta ostatnia ciaza na czym była?Trzymam kciuki
 
Joanna dziś dzwoniłam i wizytę mam u prof. Wilczynskiego 25.11. W sumie u mnie kiedyś znów powiedział ze szczepienia są bez sensu a test miałam dodatni wiec chyba tutaj coś na rzeczy jest ...
Iris witaj na forum... I z serca polecam prof. gdyby nie on pewnie stałabym w miejscu ... I jakoś w mojej historii on jako jeden z nielicznych nie straszy genetyka przy translokacji męża ...

Dziewczyny beta z dziś 139, co myślicie ?

Gogac cóż to musi być za przeżycie poczuć swoje maleństwo w brzuszku
Nafoczka nigdy nic nie jest przesadzone, dodatkowo tak jak u mnie chwile totalnego zrezygnowania przynoszą czasem bardzo dobre wieści
Kruszka &&&&&&&
Misiejek jak wyniki ?...
MaDziK Ty to zawsze kochana kobitka jesteś
GosiuS co tam u Ciebie?
Pietrucha cieszę się ze jest ok... Kobitko dajesz mi duża nadzieje...
Wcześniej jeszcze nie zdążyłam napisać - Neli, Enya dzieciaczki są przekochane....
Alokin ciagle o Tobie myśle, &&&& żebyś dotrwała...
 
Ostatnia edycja:
Alusia - beta rośnie pięknie:). Dobrze, że wizyta ustalona, leki i tak bierzesz więc będzie wszystko dobrze.

Nafoczka
- ej, no Ty ... o jakim staniu w miejscu mówisz. Histero i genetyk to prawie kwintesencja leczenia poronień.
Głowa do góry i Ty niedługo będziesz miała teczkę z wynikami.

Kruszka -rozbicie i stan grypopodobny dobrze wróżą. Ja też myślałam, że mnie przeziębienie łapie, najbardziej wieczorem.
Trzymam &&& nieustannie za dwie tłuste krechy.
 
Alusia bede czekac na to co Ci powie bo ja chyba znow do niego tez sie wybiore; czytalam wlasnie o tym tescie skoro jest dodatni to nie ma podstaw do immunizacji czyli do szczepein czy wlewow a skoro jest ujemny znaczy ze brak przeciwcial blokujacych choc to oznacza sie za pomoca mlr i wtedy jest podstawa do szczepien czy wlewow-tyle z moich madrosci a artykulu od Maliny a u mnie ujemny wiec chyba musze sie jeszcze zastanowic i raz porozmawiac z profesorem, tyle ze ja mam te ANA dodatnie i tak bardzo sie boje tych szczepein jak ognia normalnie a profesor naprawde ok-kazdy stres potrafi rozładowac-mnie powiedzial ze jakbysmy wiedzieli o wszystkich wadach genetycznych to szli bysmy do zakonu a nie do łóżka:)
 
reklama
Dziekuje za ciepłe przywitanie. MagdaCH przeciwciala kardiolipinowe ACA i beta2 glikoproteinie miałam robione. Wszystko jest ok. Zadnych lekow oprocz luteiny po ivf nie dostawalam. Lekarz twierdzi ze nie są mi potrzebne. Z trombofilii mialam FV Leiden, FII protrombina i MTHFR. Nic nie stwierdzono. Aha i jeszcze Dhea powyzej normy. ANA i APA nie. Powinnam je zrobić przed wizytą u prof? Mozna je zrobic gdzieś w Łodzi na nfz? Robicie jakies badania w diagnostyce?
Mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki ;) dajecie mi nadzieję.
 
Do góry