reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Alokin moja kol tak miala, ja też i dalej mi sie to zdarza, wiem ze po nospie przeszło hhaha.Niech cie te cyce skręcaja zebyś byłą spokojna
 
Wynik usg:
Pojedynczy, żywy płód w położeniu zmiennym
Kosmówka położona na ścianie tylnej,jednorodna
Prawidłowa ilość płynu owodnieniowego.
Crl- 73 mm- 13t3d
K.nosowa obecna ( i to jaka bo ma po kim hehe)
NT=1,7
Prawidłowe spectrum przepływu w DV ( PI=1.07)
Kości czaszki, mózgowie prawidłowo wykształcone
Prawidłowy zarys splotów naczyniowych komór bocznych
Zarysy twarzoczaszki, profil płodu, kk. górnych i dolnych wydają się prawidłowe
Serce prawidłowej wielkości. Czynność serca miarowa 162/min
Uwidoczniono prawidłowo wypełniony żołądek, pęcherz moczowy płodu wydaje się widoczny.
Kręgosłup o prawidłowym przebiegu, symetryczny
Pepowina wydaje się 3 naczyniowa. Prawidłowe ruchy płodu.

Wniosek: Bez uchwytnych anomalii i markerów zaburzeń gentycznych :-)

Ale napisalam wypracowanie; ) Ale jestem tak podekscytowana że hej! Teraz czekam w kilometrowej kolejce do Maliny.


Alokin a widzisz? Niech Cię te piersi bolą że hej! Z kłuciem Ci nie pomogę nie miałam tak...
 
Ostatnia edycja:
Kaira już mi od razu lepiej....;)

Dziewczynki dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie i modlitwy! Wierzę że tyle dobrych serc pomógło w spełnieniu tego marzenia. Teraz tylko opanujmy szyjkę i wyleczymy moje choróbsko które nie odpuszcza a będzie git:) Maluch szalał w brzuchu jak opętany, raz w prawo, raz w lewo, mam też zdjęcie na wprost kiedy wygląda jak alien ale i tak jest piękny hehe. Płci nie chciał nam powiedzieć bo stwierdził że nas nastawi a sam nie może być tego pewny na tym etapie. Lekarz rzeczowy, konkretny, wszystko nam objaśnił. Na początku zdziwiony był ze na NFZ, USG mojej ginki nawet nie chciał oglądać bo stwierdził że jest mega niewyraźne. Co do trisomii w poprzedniej ciąży mówił że akurat ta jest tak rzadka jak wygrana w totka. Więc później już nie był tak zdziwiony. Ogólnie pozytywnie. Co do leków i przeziębienia wg niego też nie powinny mieć wpływu na test Pappa.
 
reklama
Do góry