reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Apolinko smutno mi że przechodzisz kolejny raz te straszne chwile. Głupim gadaniem się nie przejmuj, mnie też zasugerowali przed ostatnim zabiegiem żebym odczekała rok z kolejną ciążą. I w sumie tak się stało, tylko co z tego jak ja w tą ciążę po leczeniu nie mogę zajść??

Kaira kurcze, sama wiesz że teraz musisz mega dbać o siebie, w sumie to już praktycznie 18 tydzień, jeszcze troszeczkę musicie wytrzymać....Będzie dobrze!!!

Gogac super!!! Ciesz się tym dzidziusiem i walcz dalej:)

A ja trochę wrzucę prywaty bo nie mogę wytrzymać żeby nie pochwalić się moją córką - wczoraj miałam występ na 35 lecie zespołu w którym tańczy - było super!!
20140117_161907.jpgDSC_0314.jpgDSC_0321.jpgDSC_0357.jpgDSC_0386.jpgDSC_0388.jpg

A tak z ciekawostek - Kroopka z bociana podobno żyje i ma sie dobrze tak jak jej córka Michalina która ma roczek. Dla zainteresowanych - poczytajcie na bocianie:)
 

Załączniki

  • 20140117_161907.jpg
    20140117_161907.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC_0314.jpg
    DSC_0314.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 74
  • DSC_0321.jpg
    DSC_0321.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 78
  • DSC_0357.jpg
    DSC_0357.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC_0386.jpg
    DSC_0386.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 79
  • DSC_0388.jpg
    DSC_0388.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)

Wg gin nie zaliczam sie do poronień nawykowych, bo mam dwa za sobą, ale kolejny raz bez badań bałam się startować.
I tak: ginka wysłała mnnie na badanie tarczycy i przeciwcial anty TPO i anty TG, które miałam zrobic jako pierwsze. Nastepnie, by nie obciązać budżetu miesięcznego przeciwciala antykardiolipidowe IgM Ig6, antykoagulat toczniowy, czynnik V Leiden. i jeszcze nastepnie konsltacja hematologa. Zaczęłam od tarczycy i anty Tpo I anty Tg. Wszystkie wyszly w normie poza anty TPO- 259. Poprzestałam na tych badaniach chwilowo, ale zaraz chcialam robic nastepne. Postanowiłam tylko poczekac do @, ktorej nie dostalam.
Ginka przepisał lutkę podjęzyk i clexane. Obecnie zaczęlam 7 tc, usg jeszcze nie mialam. Od tygodnia mam plamienia, a właściwie po jednym jedynym seksiku lekkie krwawienie, wlaściwie w trakcie nawet. Po dwóch dniach ciemniejsze plamienie. I teraz codziennie choc raz mam podbarwiony sluz przy wycieraniu. Ginka zakazal przytulanek oczywiście i kazała wszytsko robic jak wczesniej.
Już nie wiem czego się spodziewać. Usg mam dopiero 31 st. którego zreszta i tak sie boję.
Czy któraś z Was miała plamienia przy clexane? Polegiwac za bardzo nie moge bo na codzień zajmuje sie synkiem.

Witaj OneMoreTime poznałysmy sie na marcowkach 2014, powodzenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kruszka ja mialam do 11tc po fraxiparynie i acardzie. Oszdzedzaj sie duzo ale mysle że to może być od leków przeciwzakrzepowych. Aczkolwiek konsultacja z lekarzem wskazana
Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny!

Niektóre z Was już znam, inne jeszcze nie - wiec WITAM serdecznie nowe koleżanki.

Nazywam się Agnieszka, mieszkam na śląsku.
Historia moja w suwaczkach.. jak widać :(

Mam pytanie : czy któraś z Was ma może podobny problem, dostałam właśnie wyniki trombofilii i:

Mutacja G1691a ( arg506gln ) w genie czynnika Leiden ( Fvq506 )prawidłowa homozygta GG
Mutacja G20210a w genie prototrombiny prawidłowa homozygota gg
Mutacja C677t w genie reduktazy metylelotetrahydrofolianu ( MTHFR prawidłowa homozygota CC )
obecność heterozygoty Ac dla mutacji A1298c w genie MTHFR

Czytam Was od dawna, nie natrafiłam na nic podobnego jednak...
Trzymajcie się ciepło!

Pozdrawiam i dzięki z góry za przyjęcie ;)
 
reklama
Pietrucha miałam robione badanie w kierunku trombofilii, mam trochę inaczej opisane wyniki, ale co do mutacji A1298c to mam wynik- pozytywna homozygota, w opisie oznacza u mnie to "wykrycie poliformizmu lub/i A1298C w genie MTHR". Na podstawie tego wyniku i pozostałych w Łodzi usłyszałam, że mam skłonność do nakrzepliwości i w kolejnej ciąży muszę brać odpowiednie leki.
 
Do góry