reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Serdecznie dziękuję za Wasze odpowiedzi aspekt i burczus :)
Od przeszło roku chodzę do dwóch ginekologów. Z czego jeden przepisał mi celxane wobec mojej sugestii, ale kazał odstawić acard. Jest sceptykiem stosowania nawet progesteronu dla podtrzymania ciąży. O leczeniu immunologicznym nawet nie wspomnę. Wlewy z intralipidu czy szczepienia uznaje za herezje. Każe się po prostu starać....Z koleii Pani ginekolog, do której chodze sugeruje, że problemem jest stres, za duże chęci i dała mi namiar na "doradcę duchowego".
Zdawałam się na tych ginekologów, nie robiłam badań z immunologii.
Próbowałam wielokrotnie dodzwonić się do gabinetów, Paśnika lub Malinowskiego, Przybicienia, o których często tutaj wspominacie, ale na wizytę u nich nie mam szans... Umówiłam się zatem na wizytę w klinice Invicta we Wrocławiu, ale te wizytę mi odwołano.
Mieszkam w Opolu. Będę wdzięczna za pomoc w znalezieniu lekarza, który potraktuje mnie poważnie. Widzę, że polecacie tutaj ginekolog Janosz ze Śląska i ona ma terminy. Wyszukałam też terminy w klinice Magnuccy w Katowicach. Czy macie o tym Magnuckim jakieś opinie? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam
Słuchaj ja jestem spod Opola. dr Janosz jest mi znana i szczerze ją polecam:) U dr Królik równiez byłam. Specyficzna kobieta. Niestety ja jej nie polecam. Zrobiła mi niezłe kuku w głowie. Puściła mi usg -serduszko-dziecka, które wiedziała, że nie ma szans. Od kilku lat nawet reklamy gdzie słychać serduszko płodu powoduje u mnie straszne samopoczucie. Ale na pewno zleci Ci badania, które Ci sie przydadzą później. Nie wiem czy w Opolu jest jeszcze program dla par, które jeszcze nie podchodziły do leczenia,że maja badania za darmo. Ale to juz niebawem się dowiesz. Nie rezygnuj z wizyty, dla samych badań...ale też ostrzegam, że ona wali co myśli bez ogródek.Nawet jak ma czymś urazić. Choć urażenie to najmniejszy problem...
Co do dr ze strzelec opolskich, również byłam...ale odesłała mnie do Łodzi własnie. Wg mojej oceny, ona jest mocno...zamotana.
Jak coś to pisz :)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Słuchaj ja jestem spod Opola. dr Janosz jest mi znana i szczerze ją polecam:) U dr Królik równiez byłam. Specyficzna kobieta. Niestety ja jej nie polecam. Zrobiła mi niezłe kuku w głowie. Puściła mi usg -serduszko-dziecka, które wiedziała, że nie ma szans. Od kilku lat nawet reklamy gdzie słychać serduszko płodu powoduje u mnie straszne samopoczucie. Ale na pewno zleci Ci badania, które Ci sie przydadzą później. Nie wiem czy w Opolu jest jeszcze program dla par, które jeszcze nie podchodziły do leczenia,że maja badania za darmo. Ale to juz niebawem się dowiesz. Nie rezygnuj z wizyty, dla samych badań...ale też ostrzegam, że ona wali co myśli bez ogródek.Nawet jak ma czymś urazić. Choć urażenie to najmniejszy problem...
Co do dr ze strzelec opolskich, również byłam...ale odesłała mnie do Łodzi własnie. Wg mojej oceny, ona jest mocno...zamotana.
Jak coś to pisz :)
pozdrawiam
jestem w szoku ze Cię odesłała bo nam zrobiła badania które są potrzebne czyli Kiry cross itd. Powiedziała tylko ze jest allo wyjdzie 0 to będą szczepienia i to już wiadomo ze w Łodzi ale to ona umówi nas . Resztę wyników ogarnia . Jeśli mogę wiedzieć kiedy byłaś u niej ? Fakt jest zakręcona ale zna się na rzeczy
 
jestem w szoku ze Cię odesłała bo nam zrobiła badania które są potrzebne czyli Kiry cross itd. Powiedziała tylko ze jest allo wyjdzie 0 to będą szczepienia i to już wiadomo ze w Łodzi ale to ona umówi nas . Resztę wyników ogarnia . Jeśli mogę wiedzieć kiedy byłaś u niej ? Fakt jest zakręcona ale zna się na rzeczy
Odeslala mnie ,ale najpierw próbowała leczyć. Tak,badania też porobiła. Tylko co wizyta to zmieniała zdania na ich temat. Lub nie było jej gdy się umówiła na intealipid,lub odwoływanie wizyt,gdy monitoring. Nie czułam się u Hani stabilnie. Dr Janosz inna bajka. Ja dr Motak jeździłam z 2 lata temu, wcześniej też.
 
Odeslala mnie ,ale najpierw próbowała leczyć. Tak,badania też porobiła. Tylko co wizyta to zmieniała zdania na ich temat. Lub nie było jej gdy się umówiła na intealipid,lub odwoływanie wizyt,gdy monitoring. Nie czułam się u Hani stabilnie. Dr Janosz inna bajka. Ja dr Motak jeździłam z 2 lata temu, wcześniej też.
to mnie mocno zaszokowalas bo ja z nią Niemam żadnego problemu , pasuje mi po 19 jechać do niej to zawsze mnie przyjmie .
 
to mnie mocno zaszokowalas bo ja z nią Niemam żadnego problemu , pasuje mi po 19 jechać do niej to zawsze mnie przyjmie .
To najważniejsze,by czuć się dobrze ze swoim lekarzem. Jeśli ufasz jej, itd,super. Mam koleżankę co u Hani ma dwójkę dzieci po wcześniejszych poronieniach...i znam takie osoby co mają odczucia jak ja.vw moim przypadku wspaniała osobowość to nie wszystko. Dla przykładu.. gdy do niej wróciłam z Łodzi gdzie też bez rezultatu,to pyta kiedy mąż miał ostatnio badanie nasienia. No nie miał ,nigdy w tym kierunku nas nie pokierowała. I sama była w szoku ;)
 
@Destino u nas trochę zmian😊 obecnie jestem w 25 TC😅 będzie trzecia córcia😄 Adaś musi pozostać rodzynkiem.
Mam teraz trochę na głowie z Madzia. Bo kaszle już ponad 3 miesiąc. Będzie diagnozowana teraz w kierunku astmy.
Oliwka też mi tak kaszlała. Ale dostała leki na astmę i jej przeszło.bwuec jest duże prawdopodobieństwo, że Madzia też ją ma😓
 
To najważniejsze,by czuć się dobrze ze swoim lekarzem. Jeśli ufasz jej, itd,super. Mam koleżankę co u Hani ma dwójkę dzieci po wcześniejszych poronieniach...i znam takie osoby co mają odczucia jak ja.vw moim przypadku wspaniała osobowość to nie wszystko. Dla przykładu.. gdy do niej wróciłam z Łodzi gdzie też bez rezultatu,to pyta kiedy mąż miał ostatnio badanie nasienia. No nie miał ,nigdy w tym kierunku nas nie pokierowała. I sama była w szoku ;)
aaaa myśle ze to może być problem typu takiego ze z tego co widzę to u niej większość par chodzi jak już jest problem gdzie zwykły gin nie potrafi pomoc . Osobiście znam pare dziewczyn które zaczęły chodzić do niej tylko dlatego ze bez problemu przepisze heparynę jak i steryd a będąc już w takim miejscu to badania nasienia są robione . My jak zaczynaliśmy przygodę z diagnostyka to pierwsze badanie jakie było wykonane to właśnie nasienie a potem reszta
 
@Destino u nas trochę zmian[emoji4] obecnie jestem w 25 TC[emoji28] będzie trzecia córcia[emoji1] Adaś musi pozostać rodzynkiem.
Mam teraz trochę na głowie z Madzia. Bo kaszle już ponad 3 miesiąc. Będzie diagnozowana teraz w kierunku astmy.
Oliwka też mi tak kaszlała. Ale dostała leki na astmę i jej przeszło.bwuec jest duże prawdopodobieństwo, że Madzia też ją ma[emoji29]
Jak miło czytać takie wiadomości. Cieszę się niezmiernie, choć powiem wam, że chciałabym znów być w ciazy. Mnie jednak muszą wystarczyć moje cudaki.
Gratuluję serdecznie.
Przyznam, że nie m pojęcia jak ogarniasz swoje Skarby. Mnie to czasem przerasta, tylko niestety nie mam nikogo do pomocy. Podziwiam ogromnie [emoji3059]
 
Hej dziewczyny.

Jestem w 15 tyg ciazy, do 12 tyg brałam accofil. Stresuje się jak już go nie biorę czy wszystko będzie dobrze się rozwijać. Czy któraś z was brała i później było wszystko ok?
 
reklama
Do góry