reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Kochana moim zdaniem testy masz piękne ciemnieje ta kreseczka. Wiesz , że 18 dzień po owu to raczej objawów nie powinnaś w ogóle mieć a mdłości dopiero. To przecież bardzo wczesna ciąża . Jeśli byś nie miała poronień to byś prawdopodobnie nawet testu nie zrobiła a ty już 2 zrobiłaś. U mnie mdłości dopiero były w okolicach 8 tygodnia. A cyce w ogóle mnie nie bolały musiałam przycinać żeby coś poczuć. Ja wierzę , że wszystko jest dobrze po kilku stratach trudno patrzeć optymistycznie i ze spokojem. Czekam na betę wierzę , że poszybuje . Czekam na info nie martw się wierz ,że tym razem wszystko będzie dobrze . Kiedyś musi ❤️❤️
 
Kochana trzeba wierzyć do końca , że się udało przeczucia to za mało ale wiem , że ciąże nasze to nie jest lekko. Kiedy robiłaś 1 bete i kiedy 2. Napisz konkretnie bo trudno się odnieść do tego co napisałaś . Trochę masło maślane.😁

@Tosiaczkowa85 wiesz co trudno powiedzieć myślę , że zmniejszenie encortonu nie powiduje plamień. Czy bierzesz luteinę dopochwowa? Może coś uszkodziłaś przy aplikacji. Wiesz co co do krwiaków to napiszę Ci , że to że krwiaka nie było w 10 tygodniu nie oznacza , że go teraz nie ma . Kiedy USG?

U burczuś szczepienia coś zablokowały z zachodzeniem w ciążę. Ile się teraz staracie ? Wiesz co ja w 1 cyklu i 2 zaszłam ale ja wcześniej nie zachodziłam w ogóle dla odmiany . Więc nie nastawiałam się na szybką ciążę raczej modliłam się żeby chociaż w tym okresie 6 miesięcy się wyrobić. Kochana no może jakiś spontan alkoholowy z winem . U mnie zawsze dzieci z tego były 😆🤪🤪
O pierwsza ciąże było ciężko. Trwało to 1,5 roku. Niestety stracona :( teraz trzy cykle. W styczniu skończyłam szczepienia. To w sumie dwa cykle po szczepieniach. Ja to po czytaniu na fb to byłam pewna że to podziała i że problemu już nie będzie. Bo z tego co mówił Docent pomagają w zagnieżdżeniu. Więc byłam pewna że są idealne dla mnie. A tu nic. I też się modlę żeby się wyrobić w 6 cyklach.
 
Hej dziewczyny,
Otrzymałam wyniki subpolacji limfocytów. Co myślicie na ich temat? Robione w 25 dc.
IMG_20210310_083327.jpeg
 
Hej dziewczyny :)

Zakwalifikowałam się dzięki projektowi do badania w celu poznania przyczyny poronienia. Wybrałam badanie immunofenotypu, już wiem że musi być druga połowa cyklu ale teraz mam mętlik bo biorę encorton 5 mg, w dniu badania bedzie równo 2 tyg od odstawienia leku, czy myślicie ze te 2 tyg wystarcza żeby badanie było chociaż względnie miarodajne?
 
Porzeczka
1bete zrobiłam wczoraj i wynosi 113 ( 18 dpo)
2 beta będzie dopiero w środę przed samą wizytą .

Dziś mam 4t6d objawów żadnych, czułam piątek- sobota ( 15- 16 dpo) że objawy zaczynają się rozkręcić ( lekkie mdłości, delikatne pobolewanie piersi ,twarde piersi ) . Wtedy też na testach ładnie ciemniała kreska .
Od niedzieli (17dpo)wszystko praktycznie ustało,a poniedziałek (18 dpo) test ciążowy już nie ciemniał a kreska była taka sama jak w 15dpo.


Ja wiem że nie powinnam się sugerować wynikiem bety bo trzeba patrzeć po przyroście.Jednak 18 dpo wynik 113 raczej nie napawa optymizmem .
Moim zdaniem już 15 dpo beta była w okolicach 113 a teraz już wszystko się zatrzymało i stad test nie ciemnieje a ja nie odczuwam objawów. Jutro beta pokaże czy mam rację, oby nie [emoji17]

Jak wyszla kolejna beta? Co mówił docent. Ja jestem po 3 poronieniach, teraz w 4 ciąży i nie miałam żadnych objawów naprawdę.. Też tu pisałam i schizowalam objawy to nie wyznacznik obecnie 27, tydz się zacznie..
 
reklama
Do góry