reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

No właśnie wkurzyło mnie to że widząc bete nr 2 (154 )zachowywał sie tak jak by było wszystko ok no bo przecież trochę urosło🤦‍♀️.A przecież to żaden przyrost i do tego strasznie niska beta jak na 5tc 🤷‍♀️.
Cytokiny skomentowała że wysokie TNF alfa i kazał brać dalej leki i dodatkowo accofil 1/3 ampułki .
Teraz mam wizytę 24.03 zapytam się jak on to widzi , i czy wogole szczepienia w moim przypadku przynoszą jakieś pozytywne skutki .
Chciała bym też żeby leki ( steryd, accofil) wprowadzić 7 dni po owulacji ,zapytam też o prograf i intralipid🤷‍♀️.
Jutro idę do swojego gina na usg bo beta cały czas niewiele ale rośnie😧 po 72 godz urosła do 295 a prog 25 boję się pozamacicznej😱
Ja też miałam taka bete w 5tc :( i nic dobrego z niej nie było :( chociaż ponoć zwraca się uwagę na jej przyrost a nie na sama wartość. No po tylu szczepieniach to wyniki powinny się poprawić. A masz wyniki allo?
 
reklama
3cm z małym kawałeczkiem, już tak od 16 tyg bo wcześniej nie mierzyła , liczę na to że taka moja uroda i nie będzie się dalej skracać.. Teraz mam wizyte po 4 tygodniach więc zobaczymy jaki pomiar będzie...
To całkiem niezła szyjka :)
Oby trzymała tak pięknie jak najdłużej :) Jak oszczędzasz się itd, to będzie dobrze:)
pozdrawiam!
 
Dziewczyny, przepraszam że tak się wcinam ale czy któraś z Was może rzucić okiem na ten wynik immunofenotypu? Ginekolog napisała mi że wynik nie jest prawidlowy i konieczne będzie włączenie immunoterapii biernej 🙄 w googlach piszą straszne rzeczy na ten temat 😫 myślałam że wystarczy sam encorton... Wizytę mam dopiero za miesiąc, odległe terminy 😞 a ja jutro mam dostać @, jesteśmy w trakcie starań i nie chce znowu czekać 😞😭
 

Załączniki

  • IMG_20210317_122545.jpg
    IMG_20210317_122545.jpg
    138,5 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Do góry