reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny proszę Was o radę 🙂
Dziś pierwszy raz zrobiłam zastrzyk z Clexane 😬 zgodnie z instrukcją złapałam fałdkę na brzuchu i wbiłam igłę prostopadle. Podczas wstrzykiwania czułam jakby pieczenie, szczypanie ogólnie mało przyjemne. Czy to normalne ? Macie jakieś rady dla początkującej jak robić je sprawnie i bez bólu ? 🙂
 
reklama
@Porzeczka1234 dasz mi namiar na nocleg w Łodzi dla męża ?? Ja będę mieć histero a jemu nie opłaca się wracać
Basiu najtaniej jest w Hotelu Matki Polki to na ul. Szczanieckiej na przeciwko Lidla ja tam często spałam. Bo było tanio i blisko do APC jak mąż musiał krew rano oddać a ja byłam w ciąży


Jak u Ciebie co prof mówił?
Cześć dziewczyny,mam pytanie...w środę miałam pierwsze szczepienie w Łodzi. Od wczoraj czuje się fatalnie,kręci mi się głowie,bolą mnie mięśnie i mam podwyższoną temperaturę. Czy to normalne??? Pani, która robiła mi zastrzyk uprzedzała że tak może być,ale trochę późno mnie dopadło. We wtorek muszę wracać do pracy,bo do tej pory pracowałam zdalnie. Nie wiem czy w takim stanie powinnam wracać,czy lepiej jeszcze trochę w domu posiedzieć. A może panikuje poprostu...doradzicie co robić???
Ja miałam podwyższona temp, bóle mięśni także niestety to chyba normalne . U mnie pierwsze szczepienia to takie objawy później już nic się nie działo nawet mnie ręce nie bolały.
@Porzeczka1234 dasz mi namiar na nocleg w Łodzi dla męża ?? Ja będę mieć histero a jemu nie opłaca się wracać
Kasiula ja brałam do 16 tygodnia 15+6 ale tylko 1 luteinę rano i wieczorem i zaczęłam schodzić znów 3 tygodnie brałam na własną odpowiedzialność . Pamiętaj żeby tego proga nie brać duzo bo zagęszcza krew. Który ty masz dokładnie tydzień?
 
Dziewczyny proszę Was o radę 🙂
Dziś pierwszy raz zrobiłam zastrzyk z Clexane 😬 zgodnie z instrukcją złapałam fałdkę na brzuchu i wbiłam igłę prostopadle. Podczas wstrzykiwania czułam jakby pieczenie, szczypanie ogólnie mało przyjemne. Czy to normalne ? Macie jakieś rady dla początkującej jak robić je sprawnie i bez bólu ? 🙂
Mnie szczypie jak za szybko wpuszczam lek. Spróbuj to wstrzyknac wolniej, powinno być okej ;)
 
Dziewczyny proszę Was o radę 🙂
Dziś pierwszy raz zrobiłam zastrzyk z Clexane 😬 zgodnie z instrukcją złapałam fałdkę na brzuchu i wbiłam igłę prostopadle. Podczas wstrzykiwania czułam jakby pieczenie, szczypanie ogólnie mało przyjemne. Czy to normalne ? Macie jakieś rady dla początkującej jak robić je sprawnie i bez bólu ? 🙂
Wszystko zrobiłaś dobrze trzymają ta fałdkę po wstrzyknięciu kilka sekund. Powiem tak zrobiłam dużo tych zastrzyków 2 ciążę ale niestety bywało tak że wbijałam się dobrze przez miesiąc a później chodziłam z posiniaczonym i ze zrostami brzuchem . Moim zdaniem wszystko zrobiłaś dobrze rób naprzemiennie raz z jednej strony brzucha raz z drugiej i staraj się w różnych miejscach
 
Hej:)
Czy ma któraś z was podwyższony któryś z tych hormonów? Dhea s, androstendion czy 17 oh progesteron. Mam podwyższone, podobno nieznacznie, skierowanie do szpitala dostałam, uwaga termin na sierpień. Mają wykluczyć WPN
Jedna lekarka powiedziała że można się starać jesli nie ma objawow, druga upiera się że broń boże...
 
Mnie szczypie jak za szybko wpuszczam lek. Spróbuj to wstrzyknac wolniej, powinno być okej ;)

Wszystko zrobiłaś dobrze trzymają ta fałdkę po wstrzyknięciu kilka sekund. Powiem tak zrobiłam dużo tych zastrzyków 2 ciążę ale niestety bywało tak że wbijałam się dobrze przez miesiąc a później chodziłam z posiniaczonym i ze zrostami brzuchem . Moim zdaniem wszystko zrobiłaś dobrze rób naprzemiennie raz z jednej strony brzucha raz z drugiej i staraj się w różnych miejscach
Dziękuję za rady 🙂 Spróbuję jutro lek wpuścić wolniej i potrzymać fałdkę chwilę po wyjęciu igły bo tego dziś nie zrobiłam.
Jeszcze jedną rzecz chce się upewnić, igłę wbijam całą do końca?
 
@Porzeczka1234 mam 11+4 a biorę duże dawki cyclogestu bralam 2szt po400mg na noc i jedno rano plus 3*1 dupchaston. Dziś już wzielam tylko na noc 2szt. A na początku moja ginka kazała brać jedna noc tylko i dupchaston ale dr. P mi tak zwiększył.
@basiawol daj znać jak po wizycie bo myślałam o Tobie czy już jesteś po.?
 
Ostatnia edycja:
Basiu najtaniej jest w Hotelu Matki Polki to na ul. Szczanieckiej na przeciwko Lidla ja tam często spałam. Bo było tanio i blisko do APC jak mąż musiał krew rano oddać a ja byłam w ciąży


Jak u Ciebie co prof mówił?
Ja miałam podwyższona temp, bóle mięśni także niestety to chyba normalne . U mnie pierwsze szczepienia to takie objawy później już nic się nie działo nawet mnie ręce nie bolały.

Kasiula ja brałam do 16 tygodnia 15+6 ale tylko 1 luteinę rano i wieczorem i zaczęłam schodzić znów 3 tygodnie brałam na własną odpowiedzialność . Pamiętaj żeby tego proga nie brać duzo bo zagęszcza krew. Który ty masz dokładnie tydzień?
Hej przez tą Pandemię nie ma gdzie się zatrzymać 😞 bo tylko podróże służbowe masakra. A ja narazie czekam na wyniki badań które zlecił doktor i idę na histero także na kolejnej wizycie wszystko omówi.
 
reklama
Hej przez tą Pandemię nie ma gdzie się zatrzymać [emoji20] bo tylko podróże służbowe masakra. A ja narazie czekam na wyniki badań które zlecił doktor i idę na histero także na kolejnej wizycie wszystko omówi.
Basiu, próbuj przez booking.com . Może uda Ci się u jakiejś osoby prywatnej wynająć pokój, powodzenia [emoji1307] [emoji1307]
 
Do góry