reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mhhh 10+5 o mój Boże Malinowski odstawia w 16 tygodniu a ja na własną rękę w 20 tygodniu. Ja bym nie odstawiła tak szybko ale nie namawiam sugeruje i owszem. Chodzisz jeszcze do gin albo do rodzinnej uderz pokaż kartę ciąży że bierzesz i nie masz leków a wizytę z powodu korony odwołali . Trzeba kombinować bo my to na prawdę jesteśmy " specjalnej troski"
No nie odważyła bym się aż tak szybko odstawić. Będę coś kabinowac co się da.. Nie wiem czemu on tak szybko chce odstawiać trochę też przez covida pewnie..
 
No nie odważyła bym się aż tak szybko odstawić. Będę coś kabinowac co się da.. Nie wiem czemu on tak szybko chce odstawiać trochę też przez covida pewnie..
Jak juz pisałam ja u Maliny zacznę z,nieoszacowane dawka przy 11 + 6 z owulacji po 5 mg, ale jak długo to potrwa dowiem się przed Świetami,
 
Tak Encorton to sterydy.Ja szczepień nie miałam.Dopiero zaczynam badania w kierunku immunologi.Jade do lekarza na konsultacje.Chyba do tego samego co Ty 😊(Wrocław A.Banach)Chce zobaczyć co mi zaproponuje.Sama jestem ciekawa tej wizyty.A Ty szczepienia już miałaś tak ?
Kiedy masz tę wizytę?
Ja jutro.
 
Jeszcze nie mam umówione wizyty.Jurto idę zrobić badanie Immunofenotypu.Chce pojechać do niego już z jakąś wiedzą pod kontem immunologi.A Ty wcześniej u niego byłaś? Daj znać jak po wizycie.
 
reklama
Mnie dziewczyny coś chycilo słaba jestem trochę plecy bolą głowa.. Pewnie covid.. Zawsze coś.. Chyba nie da się tego uniknąć bo uważałam... Rano wzięłam pół paracetamolu to trochę lepiej się poczułam... Ale nie chce się faszerowac
 
Do góry