reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

To tak, ja mam dodatnie ANA, dwie mutacje MTHFR i PAI, do tego wysoka homocysteine

Teraz wyszły mi podwyższone hormony DHEA S, norma do 450 ja mam 520
Testosteron norma do 83 ja mam 84
Androstendion norma do 3.7 ja mam równo 6
I do tego podwyższony 17 Oh progesteron, norma do 4,5, ja mam 4,8
Generalnie reszta hormonów spoko, owulacja jest wszystko śmiga jak to mówią :D ten zespół nadnerczy wykluczam bo miałam kilka lat temu robiony tomograf jamy brzusznej było ok, usg robione w ostatnim msc
Lekarz kazał się starać ale trochę się wystraszylam nie ukrywam :(

Na zbicie homocysteiny zakwas z buraków i dobre metylowane witaminy.
 
reklama
Dziewczyny ile po heteroskopii oszczedzalyscie się ??? Jak szybko można wrócić do ćwiczeń?
Jeśli chodziło Ci o histeroskopię Basiu, to ja po ustaniu plamienia żyłam normalnie [emoji6] za każdym razem po histero lekko plamiłam
Dziewczyny u mnie niestety ciąża się zatrzymała - serduszko przestało bic z tydzień temu w 9tc - CRL 2,3 - 2,5.
Wciąż mam nadzieję, ze następnym razem się uda.
Przykro mi [emoji3064]
 
Dziewczyny u mnie niestety ciąża się zatrzymała - serduszko przestało bic z tydzień temu w 9tc - CRL 2,3 - 2,5.
Wciąż mam nadzieję, ze następnym razem się uda.
Kochana tak bardzo mi przykro :(

Dziewczyny, mam pytanie. Czy kojarzycie może czy był tu kiedyś jakis przypadek zasniadu po poronieniu??
 
Dziewczyny u mnie niestety ciąża się zatrzymała - serduszko przestało bic z tydzień temu w 9tc - CRL 2,3 - 2,5.
Wciąż mam nadzieję, ze następnym razem się uda.
Bardzo, bardzo mi przykro [emoji22][emoji174] Aż brak mi słów, by cokolwiek napisać. Najlepiej jest być, przytulić... Ah... [emoji22][emoji22][emoji22] Będę gorąco wspierać [emoji178] prosić o mały różowy cudzik [emoji177]
 
reklama
Do góry