reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jeszcze nie mam umówione wizyty.Jurto idę zrobić badanie Immunofenotypu.Chce pojechać do niego już z jakąś wiedzą pod kontem immunologi.A Ty wcześniej u niego byłaś? Daj znać jak po wizycie.
Jadę pierwszy raz. Naczytałam się wiele dobrego o nim i chce poznać jego zdaniem na temat moich problemów.
 
reklama
Mnie dziewczyny coś chycilo słaba jestem trochę plecy bolą głowa.. Pewnie covid.. Zawsze coś.. Chyba nie da się tego uniknąć bo uważałam... Rano wzięłam pół paracetamolu to trochę lepiej się poczułam... Ale nie chce się faszerowac
Teraz takie pogody że szybko można coś złapać. Dużo zdrowia. Kuruj się:)
 
Cześć dziewczyny,mam pytanie...w środę miałam pierwsze szczepienie w Łodzi. Od wczoraj czuje się fatalnie,kręci mi się głowie,bolą mnie mięśnie i mam podwyższoną temperaturę. Czy to normalne??? Pani, która robiła mi zastrzyk uprzedzała że tak może być,ale trochę późno mnie dopadło. We wtorek muszę wracać do pracy,bo do tej pory pracowałam zdalnie. Nie wiem czy w takim stanie powinnam wracać,czy lepiej jeszcze trochę w domu posiedzieć. A może panikuje poprostu...doradzicie co robić???
 
Cześć dziewczyny,mam pytanie...w środę miałam pierwsze szczepienie w Łodzi. Od wczoraj czuje się fatalnie,kręci mi się głowie,bolą mnie mięśnie i mam podwyższoną temperaturę. Czy to normalne??? Pani, która robiła mi zastrzyk uprzedzała że tak może być,ale trochę późno mnie dopadło. We wtorek muszę wracać do pracy,bo do tej pory pracowałam zdalnie. Nie wiem czy w takim stanie powinnam wracać,czy lepiej jeszcze trochę w domu posiedzieć. A może panikuje poprostu...doradzicie co robić???
Witaj.
Nie miałam takich objawów...ani żadna z moich znajomych :/
Może to poprostu...grypa?
 
Cześć dziewczyny,mam pytanie...w środę miałam pierwsze szczepienie w Łodzi. Od wczoraj czuje się fatalnie,kręci mi się głowie,bolą mnie mięśnie i mam podwyższoną temperaturę. Czy to normalne??? Pani, która robiła mi zastrzyk uprzedzała że tak może być,ale trochę późno mnie dopadło. We wtorek muszę wracać do pracy,bo do tej pory pracowałam zdalnie. Nie wiem czy w takim stanie powinnam wracać,czy lepiej jeszcze trochę w domu posiedzieć. A może panikuje poprostu...doradzicie co robić???

Jak ja byłam na szczepieniach to jedna dziewczyna opowiadała że po drugim szczepieniu się tak czuła.
 
reklama
Cześć dziewczyny,mam pytanie...w środę miałam pierwsze szczepienie w Łodzi. Od wczoraj czuje się fatalnie,kręci mi się głowie,bolą mnie mięśnie i mam podwyższoną temperaturę. Czy to normalne??? Pani, która robiła mi zastrzyk uprzedzała że tak może być,ale trochę późno mnie dopadło. We wtorek muszę wracać do pracy,bo do tej pory pracowałam zdalnie. Nie wiem czy w takim stanie powinnam wracać,czy lepiej jeszcze trochę w domu posiedzieć. A może panikuje poprostu...doradzicie co robić???
O kurcze. Ja jestem przed 1 szczepieniem. Jak było? Bolesne bardzo?dzisiaj lepiej czy nadal źle się czujesz?
 
Do góry