reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
W styczniu mam wizyte u Sydora .Jestem ze Slaska i chcialam znalezc jakiegos ginekologa ktory bardziej sie zaangazuje i pomoze doradzi bo mam wrazenie ze ciagle sama musze kombinowac co robic by bylo dobrze.Moj gin wyslal mnie do immunologa ale jak czytam niektore wypowiedzi to widze ze sa tacy ktorzy bardziej potrafia zadbac o pacjentke a nie tylko na odczepnego.Szukam kogos poblisku bo w raxie wlewow czy innych problemow zeby nie byl daleko.Jestem zmeczona juz wsxystkim.Przysxlam z pracy i znow przeszukuje internet zeby cos wiecej wiedxiec.Tak sie nie da zyc.
@Luna 33344 ja tu zamieszczalm liste z dobrymi ginekoligami w calej polsce poszukam raz jeszcze i wysle linka bylo tam trocge dobrych na slasku ktorzy badaja kompleksowo przy niepowodzeniach ciazowych
 
Gdzie to wygrzebalas 😃Dzieki na pewno przejze .
@Luna 33344 też szukałam jak Ty ale jestem po poronieniu na urlopie macierzynskim wiec miałam ciut wiecej czasu. Mnie się udalo do dr Janosz aczkolwiek bylam tylko na 1 wizycie i jade na 2 ostatnia wiec i tak ciazy prowadzic mi nie bedzie 😓 i byc moze bede musiala szukac kogos jak moj gin sobie nie poradzi z wskazowkami od Niej....
 
hej dziewczyny
Szukam krótkiej zwięzłej odpowiedzi. Może któraś z Was tak miała.
Jestem po 3 poronieniach i mam 2 zdrowych dzieci. Jestem w trakcie badań na przyczyne strat. Jak narazie wyniki mnie niepokoją . Otóż w pierwszym rzucie badań wyszła mi homocysteina na poziomie 14.50 dostałam na to folian. ASO wynik ponad 500 gdzie norma do 200. Doktor chce sprawdzić nerki ponieważ wyniku ogólny moczu też nieciekawy. Teraz po miesiacu przy drugim rzucie badań , homocysteina wyszła 20.30 , i tu moje zdziwienie jak to możliwe ? No i wyniki ANA 1: 320 typ świecenia plamisty. Zwariuje do soboty 🤦‍♀️ Proszę o jakieś dobre rady
 
@Luna 33344 też szukałam jak Ty ale jestem po poronieniu na urlopie macierzynskim wiec miałam ciut wiecej czasu. Mnie się udalo do dr Janosz aczkolwiek bylam tylko na 1 wizycie i jade na 2 ostatnia wiec i tak ciazy prowadzic mi nie bedzie 😓 i byc moze bede musiala szukac kogos jak moj gin sobie nie poradzi z wskazowkami od Niej....
Kiedy planujesz zaczac starania?Mi strasznie sie ciagnie ten czas ale musze czekac bo i tak jeszcze wszystkich wynikow nie mam.Przed spaniem posprawdzam sobie tych ktorych wybralam z listy a jutro moze podzwonie .
 
reklama
Kiedy planujesz zaczac starania?Mi strasznie sie ciagnie ten czas ale musze czekac bo i tak jeszcze wszystkich wynikow nie mam.Przed spaniem posprawdzam sobie tych ktorych wybralam z listy a jutro moze podzwonie .
@Luna 33344 doktor sugerowała 3-4 cykle od poronienia odczekać więc u mnie to luty/marzec chociaż im dalej od ostatniej straty bardziej sie boje 😭😭 tez czekam na 2 ostatnie badania karitypy i trombofilie 16.12 jadę pobrac krew na kariotypy na nfz wiec kiedy mi pobiora na trombofilie nie wie nikt ...
 
Do góry