reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Super mnie pocieszylas 😁 będzie mi się lepiej spało
Wszystko mam w normie oprócz tego co pisałam Homocysteina , ASO czyli paciorkowce , oraz te ANA. Czy to przez te odchylenia od normy poronienia mogły się przytrafić? Wiem że konkretna odpowiedź da mi lekarz, ale wiecie jak to jest A ja nie należę do osób cierpliwych w takich kwestiach 🤦‍♀️

Nie licz na to że lekarz da ci konkretną odpowiedź, bo nikt na 100% nie powie ci jaka była przyczyna. Ale te przeciwciała są bardzo prawdopodobne ;)
 
Nie licz na to że lekarz da ci konkretną odpowiedź, bo nikt na 100% nie powie ci jaka była przyczyna. Ale te przeciwciała są bardzo prawdopodobne ;)
Wiem wiem 😊 największe prawdopodobieństwo w wynikach już wyszło. Powiedział że skoro mam dwoje zdrowych dzieci to właśnie najpewniejsze będzie zrobienie tych badań i jeżeli coś wyjdzie nie tak, postara się to naprawić. Mi chodzi o sprawdzenie prawdopodobieństwa czy to mogło być to. Nie jestem z tych co mysla że tu na forum ktoś im postawi diagnoze. Duzo wiecej wiem niz pol roku temu. Poprostu sprawdzam opinie innych bardziej doświadczonych w tym temacie. Te odchylenia w wynikach mają wpływ na przebieg ciąży. Więc jest szansa że to właśnie to .
 
Wiem wiem 😊 największe prawdopodobieństwo w wynikach już wyszło. Powiedział że skoro mam dwoje zdrowych dzieci to właśnie najpewniejsze będzie zrobienie tych badań i jeżeli coś wyjdzie nie tak, postara się to naprawić. Mi chodzi o sprawdzenie prawdopodobieństwa czy to mogło być to. Nie jestem z tych co mysla że tu na forum ktoś im postawi diagnoze. Duzo wiecej wiem niz pol roku temu. Poprostu sprawdzam opinie innych bardziej doświadczonych w tym temacie. Te odchylenia w wynikach mają wpływ na przebieg ciąży. Więc jest szansa że to właśnie to .
To prawda, te rzeczy często powodują straty i na szczęście da się im zaradzić ;) dobrze ze masz konkretnego lekarza :)
 
@miniminimili
Witaj sam kwas foliowy metylowany to może u Ciebie za mało tak było u mnie musisz zacząć sie suplementować b12 i b6 i kwas wszystko w formie metylowej. Ja zbiłam sobie tak homocysteinę , ze w 20 tygodniu ciąży miałam 3,2 i juz nie badałam. Czy badałaś trombofilię wrodzoną ? Czesto wysoka homocysteina to mutacje jakieś! Jak masz ana 1 dodatnie jak w twoim przypadku powinno się zrobić ana2 jesli też wyjdzie dodatnie to ana3 . Powodzenia na wizycie
 
reklama
@miniminimili
Witaj sam kwas foliowy metylowany to może u Ciebie za mało tak było u mnie musisz zacząć sie suplementować b12 i b6 i kwas wszystko w formie metylowej. Ja zbiłam sobie tak homocysteinę , ze w 20 tygodniu ciąży miałam 3,2 i juz nie badałam. Czy badałaś trombofilię wrodzoną ? Czesto wysoka homocysteina to mutacje jakieś! Jak masz ana 1 dodatnie jak w twoim przypadku powinno się zrobić ana2 jesli też wyjdzie dodatnie to ana3 . Powodzenia na wizycie
O Wszystko zapytam doktora, napewno mi da dalsze badania. A zaszlas w ciaze i miałaś wyższą? Z jakim wynikiem zaczynałas leczenie ? I ile to trwało? Jeju jak ja bym chciała już wszystko wiedzieć taka niepewność troszeczkę wykańcza 🙈 Dziękuję mam nadzieję że już coś ten mój lekarz powie na ostatniej wizycie powiedział że dopóki nie będzie miał pewności nie postawi diagnozy. W sumie to dobrze bo na ślepo nie będzie leczyl...
 
Do góry