reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia cały czas trzymam mocno kciuki za Twoje córeczki. Super, że oddychają bez respiratora. Przytulam Cię bardzo mocno. Mam nadzieję że szybko będziesz mogła zobaczyć dziewczynki.
 
reklama
@dżoasia kochana oby wiecej i wiecej takich wiadomości. Wiem, że teskinisz ale musisz wytrzymać jak z wagą? Piekne imiona

@burczuś cieszę się , że jestes zadowolona z wizyty musi być dobrze.

@Marthi jaaaaa super cieszę się bardzo. To i ja się przyznam dziś coś 7+1. Nie robilam bety w ogóle ale byłam na usg w poniedziałek sece biło były nawet 2 jajeczka ale jedno przestało się rozwijać także jesli sie uda bedzie jedno bobo.

@Oczekujaca123 mam nadzieję , że jakoś radzicie odezwij sie czasem napisz co u Was
 
@dżoasia to cudowne że dziewczynki sobie radzą mam nadzieję że każdy dzień będzie przynosił dobre wieści. Modle się za Twoje córeczki i dla Ciebie o siłę i to wszystko czego trzeba matce w takiej sytuacji jak Wasza.

@Marthi GRATILACJE ! Bardzo długo czekałaś na ten wspaniały dzień ale chyba warto było tyle czekać żeby dwie kreseczki zobaczyć w DZIEN MATKI ♡♡♡♡ trzymam kciuki za termin porodu na no nie wiem dzien babci i dziadka ot taki prezent też dla nich hihi ♡♡♡♡♡♡

GRATULUJE TEZ PORZECZKO ♡♡♡♡
 
A Ty nie mieszkasz na Śląsku?
W Krakowie[emoji1]

@Marthi WOW!!!! Wielkie gratulacje !!! No to spokojnej i nudnej ciazy zycze [emoji4]

@Porzeczka1234 [emoji8]

@dżoasia miod na ucho tak piekne wiadomosci. Cpap to krok milowy i niezwykle potrzebny. Szybciutko odlaczone, bardzo dobrze. Krok za krokiem dojdziecie do kangurowania, miseczek i domu. Duzo sily i samych dobrych informacji. Pamietam kazdego dnia. I jakby co jestem kazdego dnia... buziaczki dla ciebie, m i dziewczynek. Sliczne imiona [emoji7]

Dziewczynki ja tak na raty, bo synek od 3 dni 40° goraczki, a Hela 38. Cos nie umiemy sie wykaraskac z tego szpitalnego bakcyla
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry