reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@justkaki to czekamy na usg. Ten przyrost serio wskazuje na parkę :)
@Destino nieustanne kciuki i ciepłe myśli skierowane na Helenkę [emoji3531]
@czarna8667 witaj.
My po 3 prenatalnych. Uffffff. 1400 gram, wszystko na swoim miejscu, chociaż nie chciała pokazać ani buzi na 3D (standardowo - nie mam żadnego ujęcia, teraz zasłonięta pępowiną i nóżkami - złożona jak scyzoryk i wciąż miednicowo ułożona), ani nerki jednej. Także już pokazuje swój charakterek ;).
Szyjka 2,65, ale na szczęście zamknięta i prawidłowa w ocenie palpacyjnej i wizualnej przez wziernik. W piątek kontrola przed świętami na wszelkie w. Lezenie pomogło!
Super ! Oby tak dalej ;*
 
reklama
@justkaki to czekamy na usg. Ten przyrost serio wskazuje na parkę :)
@Destino nieustanne kciuki i ciepłe myśli skierowane na Helenkę ♥️
@czarna8667 witaj.
My po 3 prenatalnych. Uffffff. 1400 gram, wszystko na swoim miejscu, chociaż nie chciała pokazać ani buzi na 3D (standardowo - nie mam żadnego ujęcia, teraz zasłonięta pępowiną i nóżkami - złożona jak scyzoryk i wciąż miednicowo ułożona), ani nerki jednej. Także już pokazuje swój charakterek ;).
Szyjka 2,65, ale na szczęście zamknięta i prawidłowa w ocenie palpacyjnej i wizualnej przez wziernik. W piątek kontrola przed świętami na wszelkie w. Lezenie pomogło!

Super!!! Kochana, bardzo mocno ci gratuluję i cieszę się że wszystko w porządku :) ale niech małe jeszcze w brzuszku posiedzi :)
 
Dziewczyny, przepraszam ze sie malo odzywam. Troche potrzebuje spokoju teraz, u nas poki co wszystko ok. Beta z wczoraj 4200 a dzisiaj zobaczylam piekny pecherzyk, nadal jestesmy w 5 tygodniu a wiec boje sie o kazdy dzien ale probuje sie teraz swiatecznie wyciszyc, a ze wyjezdzamy do Wlocha na swieta z przyjaciolmi to super okazja, kolejna wizyta 3 stycznia. Nadal pracuje z Pasnikiem i ide na neupogenie, odezwe sie w styczniu. Przepraszam z gory ale moja glowa tego potrzebuje. Sciskam i do 2019! jakbym sie nie odezwala.

Musi ten nowy rok byc piekny dla nas wszystkich.
 
@JoannaRak oby bo ja tez juz po cichutku cos planuje. :) Ale chce byc pewna wszystkiego choc i tak nie bede @Destino Helenka to wojowniczka zwlaczy najgorsze wazne ze rosnie a rosnie prawda? no i sama oddycha z mala pomoca ale sama
 
@basiawol oddycha jeszcze bez respiratora, ale na tlenie znowu. Powiekszyly sie dwukrotnie komory w mozgu. Widac juz obrzmiala buzke. Dzis przetaczali jej krew znowu. Narazie nie wyglada to dobrze. Waga poki co rosnie, ale ciezko powiedziec ile jest jej rzetelnej wagi, bo waza ja z calym osprzetem w inkubatorze.
 
@Destino nieustannie trzymam kciuki za twoją mała wojowniczke

Dziewczyny, powiedzcie mi coś o moich wynikach krzywej cukrowej. Zastanawia mnie ten wynik po 2h. Mam 80-125-115
 
@roki_1991 a czemu już w 21 robiłaś krzywą? Zalecenie PTG to 24-28 tc, bo wtedy rozpoczyna się cukrzyca. Ja w 21 i w 24 cukry miakam wciąż idealne, a od 26 zonk......

Moja gin mi kazała na następną wizytę mieć. Nie wnikałam. Dopiero teraz się zastanawiam czy faktycznie nie za wczas, ale już po ptakach... A w 26tc robiłaś krzywą czy tylko na czczo?
 
reklama
Do góry