reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi plamienie ustapilo. Nadal mam nudnosci i czuje sie otumaniona i spiaca a refluks zoladkowy daje mi popalic. Wczoraj mialam ciezka noc obodzil mnie bol w prawym boku i dopiero jak usiadlam i wzielam no spe to przeszlo. Walcze ze soba, zeby nie myslec ale strach mnie ogarnia. Do tego wszystko mi w zoladku jezdzic. Postanowilam brac nospe. Druga kwestia wszedzie robia mi sie siniaki. Przy moim pai moja dawka 0.4 jest chyba za niska. Kiedy powinnam zrobic aptt?

Kochana a jak Ty sie czujesz?
 
@Marthi plamienie ustapilo. Nadal mam nudnosci i czuje sie otumaniona i spiaca a refluks zoladkowy daje mi popalic. Wczoraj mialam ciezka noc obodzil mnie bol w prawym boku i dopiero jak usiadlam i wzielam no spe to przeszlo. Walcze ze soba, zeby nie myslec ale strach mnie ogarnia. Do tego wszystko mi w zoladku jezdzic. Postanowilam brac nospe. Druga kwestia wszedzie robia mi sie siniaki. Przy moim pai moja dawka 0.4 jest chyba za niska. Kiedy powinnam zrobic aptt?

Kochana a jak Ty sie czujesz?


Ja mam dwie mutacje hetero plus v leiden i ma m 0,8 clexane plus acard 150 a badanie Aptt mam mieć na wizytę 16 stycznia...
 
@marzycielka81 0,4 to malutka dawka.... a może masz jakiegoś hematologa w okolicy? Teraz jak jesteś w ciąży to w ciągu 7 dni powinien Cię przyjąć na konsultacje na nfz. Jeśli chcesz mogę Ci wysłać clexane 0,6
Ja mam 54 kg i biorę właściwie od początku 0,8

A co do nospy to ostatnio profesor powiedział mi ze jeśli będę się złe czuć to zwiększać luteinę, jeśli nie pomoże to asmag a nospa ostatecznie. Może np asmag bierz?
Ja fizycznie nie czuje się najgorzej ( poprzednie ciąże były chyba gorsze) ale tez leżę cały dzień i mam nudności, w nocy lekkie bóle. Za to psychika siada. Obudziłam się dziś zlana potem, zaczęłam sobie liczyć ze to niemożliwe żeby do sierpnia było dobrze, spłakalam się strasznie ale wstaje i idę się czymś zająć.
 
Dziewczyny pieczenie pochwy i suchość panny szanownej to infekcja? Chyba muszę ogarnąć ponadprogramowa wizytę u gin... :(
 
@Marthi plamienie ustapilo. Nadal mam nudnosci i czuje sie otumaniona i spiaca a refluks zoladkowy daje mi popalic. Wczoraj mialam ciezka noc obodzil mnie bol w prawym boku i dopiero jak usiadlam i wzielam no spe to przeszlo. Walcze ze soba, zeby nie myslec ale strach mnie ogarnia. Do tego wszystko mi w zoladku jezdzic. Postanowilam brac nospe. Druga kwestia wszedzie robia mi sie siniaki. Przy moim pai moja dawka 0.4 jest chyba za niska. Kiedy powinnam zrobic aptt?

Kochana a jak Ty sie czujesz?

@marzycielka81 0,4 to malutka dawka.... a może masz jakiegoś hematologa w okolicy? Teraz jak jesteś w ciąży to w ciągu 7 dni powinien Cię przyjąć na konsultacje na nfz. Jeśli chcesz mogę Ci wysłać clexane 0,6
Ja mam 54 kg i biorę właściwie od początku 0,8

A co do nospy to ostatnio profesor powiedział mi ze jeśli będę się złe czuć to zwiększać luteinę, jeśli nie pomoże to asmag a nospa ostatecznie. Może np asmag bierz?
Ja fizycznie nie czuje się najgorzej ( poprzednie ciąże były chyba gorsze) ale tez leżę cały dzień i mam nudności, w nocy lekkie bóle. Za to psychika siada. Obudziłam się dziś zlana potem, zaczęłam sobie liczyć ze to niemożliwe żeby do sierpnia było dobrze, spłakalam się strasznie ale wstaje i idę się czymś zająć.
Senność i otumanienie to naturalny objaw ciąży :D reszte zacnych dolegliwości dojdzie później :) trzymam kciuki a nospy cóż ja osobiści traktowałabym ją jako ostateczność ale to bardziej na wysokim etapie ciąży :)

Dziewczyny pieczenie pochwy i suchość panny szanownej to infekcja? Chyba muszę ogarnąć ponadprogramowa wizytę u gin... :(
Ola jak piecze to trudno powiedzieć ale częśto przy infekcji jest właśnie mokro. Jak się martwisz to sprawdz :)

@burczuś ja nie rozkminiam twoich zawirowań niestety ale wspieram nieustannie :*
 
reklama
Dziewczyny pieczenie pochwy i suchość panny szanownej to infekcja? Chyba muszę ogarnąć ponadprogramowa wizytę u gin... :(
U mnie jak piecze to rowna soe infekcja.

Z no spa bede uwazac. Magnez sobie dzis kupie. Wczoraj bez no spy nie daloby rady bardzo bolalo.

@nafoczka te objawy mi na razie starcza :-)

@Hatice ja chodze do pracy i bezproduktywnie wisze nad biurkiem. Jeszcze dwa dni i odpoczynek do 01.01
 
Do góry