reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka, ja już do Niego przyszłam z kompletem badań i genetyczną trobofilią (czyli dwie mutacje hetero MTHRF + hetero V-Leiden) i już nic więcej nie zlecał teraz tylko napisał jakie badania zrobić w ciąży. Badania hematologiczne robiłam następujące:

  • Antytrombina III (AT III)
  • APTT (czas kaolinowo-kefalinowy)
  • Białko C
  • Białko S
  • wolne Białko S
  • D-dimery ilościowo (osocze)
  • Dehydrogenaza mleczanowa - LDH
  • Ferrytyna
  • Morfologia pełna - analizator - krew
  • PT (INR Quick)
  • Retikulocyty - krew

Cieszę się, że synek zdrowy! :*

Ciekawe co u Barbinki kurcze.
 
reklama
Ja brałam Fenoterol i został wycofany, podają go tylko w szpitalu w kroplówce. Na Ukrainie można kupić Gynipral. Mnie wkurza, że nikt na razie nie widzi problemu, zaczną się martwić jak szyjka zejdzie do 2,5, jakby nie można było zareagować odpowiednio wcześnie, tylko ja wychodzę na histeryczkę notorycznie.
 
To chcesz to brać profilaktycznie, by już bardziej się nie skrocila? A co na to lekarz? Z tego co piszesz to chyba o tym nie wie.
 
Hej dziewczynki
Przepraszam, że tak późno, ale moje kiepskie samopoczucie nie pozwala mi na częste siedzenie przed kompem. Byłam wczoraj na usg - serduszko przyspieszyło, bije 122 na minutę. Wygląda rokująco ta moja ciąża, ale jeszcze daaaaleka droga przede mną. To dopiero 8 tydzień się zaczął. Teraz przede mną badania i szczepienia limfocytami za tydzień, o ile dotrwam. Przepraszam, że tylko o sobie, ale nie mam siły pisać i czytać, uciekam się położyć. Mdłości są męczące. Pozdrawiam Was wszystkie, trzymam kciuki za was. Buźka
 
Barbinka! Kochana wypoczywaj. Mi niedawno minęły mdłości, a to, że je masz to świadczy o ciąża jest silna. Tak przynajmniej słyszałam. Ja w czterech poprzednich poza lekkim bólem sutek nie miałam nic. Z Franiem dwa dni lekkich mdłości. Teraz mogę napisać, że to było niewiele w porównaniu z tym co teraz przechodziłam. Ale drugi trymestr rządzi się innymi prawami i już tak nie cierpię. Poza piersiami, które bolą 24 h.
Trzymam dalej kciukasy za Was &&&&&&&
 
Barbinko, bardzo się cieszę :) Trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze :-) a co do mdłości, to nie ma piękniejszej męczarni, zatem trzymam kciuki aby minęły po pierwszym trymestrze:tak:.
Buziaki, dużo odpoczywaj i pisz czasem co u Ciebie
 
Barbinko, super, że napisałaś i że serduszko mocniejsze! Dużo odpoczywaj i zbieraj siły i pozytywne myśli! Dawaj znać po kolejnym USG.
i Boże, ile ja bym dała za takiego ciążowego pawia Kochana
:-) wszystko bym dała ;-)
 
reklama
Do góry