reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ewa &&& ;* PS do doktorka do Tarnowa nie ma szans sie dostac- to było moje 4 podejście i ostatnie :(
Pozdrówki dla całej reszty-jestem z wami ale u mnie osobiście bz nudy... wlecze mi sie czas
 
Nafoczka do kitu :-( A brałaś od uwagę wizytę w Krakowie? Terminy są około 2 tygodniowe, może warto by było? Jestem z Tobą myślami :*
Barbinka jak u Ciebie?
 
Wczoraj w ciągu dnia było lekkie, wieczorem spokój, a dziś rano znów mnie powitało z pompą, ale dalej brunatne, więc się cieszę, że chociaż nie krew jak wczoraj. Coś czuje, że zostanie ze mną aż do @, czyli jeszcze jakieś 6 dni :crazy:
 
Esperanza bądź dobrej myśli ;)
Ewa kochanie w sumie to nie doktorek mnie wnerwił tylko ta pani co rejestruje. Dzwoniłam w styczniu kazała zadzwonić ok13.02, dzwoniłam i kazała zadzwonic 17.02- dzwoniłam i kazała zadzwonić 23.02- nie dodzwoniłam się, a wczoraj na mnie nakrzyczała, że tylko chyba ja mam problem z dodzwonieniem się a doktorek sie przenosi- i niby nie wie gdzie- wiec już nie rejestruje a tym bardziej nowych pacjentek :(
Jakoś wszystko mnie to zdołowało i smutno mi tak ogólnie :(
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanko, od wczoraj mam takie "klucia" w pochwie. Fakt, że wczoraj jak zwykle, gdy poczuje się lepiej wzięłam się za sprzątanie, ale nie "szarżowałam" jakoś bardzo. Co to może być? mam nadzieję, że szyjka się nie skraca. zaczynam lekko panikować. Dziś leżę plackiem, wizytę mam jutro, więc mam nadzieję, że do tej pory nic się nie zadzieje.
 
Do góry