reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@smerfik88 tak rano, ale o ktorej. Juz kiedys pisalam, ze wziety miedzy 4-6 rano, a miedzy 7-9 daje inny wynik. To z autopsji wiem bo sprawdzilam na sobie. Jak biore 4-6 to tsh 0,9. Pozniej same skoki. Mialam nawet do 5 tsh. Kochana i moze na ciebie lepiej podziala letrox zamiast eutyroxu. U mnie eutyrox dawal skoki, letroks nie takie duze. Nie ma laktozy, a ja mam skaze. I spokojnie z tym uposledzeniem i innymi rzeczami.
 
reklama
Ja mialam wypadek samochodowy w 19tc. Prowadzilam auto i wjechalam komus w d...pe[emoji4] jechalam wolno bo ok 30km na godz. Nic mi sie nie stalo. Troszke brzuch mnie bolal z nerwow ale wzielam nospe i kolejnego dnia bylo ok. Nie bylam na ip. Tydzien pozniej mialam wizyte i bylo wszystko ok ale dr mnie opierdzielil ze powinnam sie s takim wypadku stawic na ip. Myslisz ze to moglo mieć wplyw?
Jak opisujesz Pudzianka to jakbym o Wiktorze czytała. SI stwierdzone ma Karol ale dopiero na etapie szkoły i problemów z konentracja. Wikus zaś ma inny charakter choć bardzo mało mówi jak na 2.5 latka. Rzekłbym ze wcale. Kolory mówi po angielsku. Bajkę chce jedna i ta sama. Raz się przytula a raz agresywnie bije. Do tego lubi uderzac głowa no w łóżko albo rękę.
Także nie jesteś w tym osamotniona
 
@magda1208 kochana na ile was zostawiają? nie bądź zła na męża on i Ty w panice działaliście na pewno nie chciał źle. Z waga na początku tak jest u mnie też spadała ja dokarmiałam mm bo nie miałam tyle mleka później tylko kp. Trzymajcie się

@Kitki ile ma Pudzianek jak go nazywasz śliczny chłopak . Życzę wam aby wszystko ułożyło się po waszej myśli i aby synek szybko nadganiał.

@marshia zwariuje odezwij się?

@dżoasia jak u Ciebie?

@dżoł @mała79 @Oczekujaca123 hop hop co u Was?

@maa821 jak po wizycie?

Dlatego jestem zła że tak pochopnie .
Można było pomyśleć na spokojnie się zastanowić i umówić do pediatry a tak jesteśmy w szpitalu gdzie skupisko zarazków . Boje się żeby mała czegoś nie złapała.

Do tego kłują ją i dodatkowy stres dla niej i pewnie nas zostawią przez weekend.
Moja kruszynka jest taka mała a tu tyle przeżyć.
 
Ja mialam wypadek samochodowy w 19tc. Prowadzilam auto i wjechalam komus w d...pe[emoji4] jechalam wolno bo ok 30km na godz. Nic mi sie nie stalo. Troszke brzuch mnie bolal z nerwow ale wzielam nospe i kolejnego dnia bylo ok. Nie bylam na ip. Tydzien pozniej mialam wizyte i bylo wszystko ok ale dr mnie opierdzielil ze powinnam sie s takim wypadku stawic na ip. Myslisz ze to moglo mieć wplyw?
Jeśli uderzyłaś w coś brzuszkiem mogło to mieć wpływ na wystąpienie afazji (bo typowa afazja to zaburzenie mowy wynikające z uszkodzenia mózgu, które lekarz stwierdzi na badaniu EEG, podownie jak w przypadku wylewu). Na spectrum autyzmu nie ma wpływu.
 
Jeśli uderzyłaś w coś brzuszkiem mogło to mieć wpływ na wystąpienie afazji (bo typowa afazja to zaburzenie mowy wynikające z uszkodzenia mózgu, które lekarz stwierdzi na badaniu EEG, podownie jak w przypadku wylewu). Na spectrum autyzmu nie ma wpływu.
Nie uderzylam sie, nie czulam nawet ze pas sie zacisnal. Mialam wtedy malutki brzuszek. W styczniu znowmamy neurologa. Moze poprosze o skierowanie na eeg lub rezonans. Dla wlasnego spokoju.

A powiedzcie kto moze nas skierowac na badania genetyczne? Rodzinny czy kto? Bo juz dwoch lekarzy mnie pytalo czy genetyczne badania robilismy ale jednoczesnie nikt nic nie mowil ze mamy zrobic
 
@Kitki - dziękuję za informację odnośnie leków! Jesteś silną babeczką. Dasz/dacie radę! Wierzymy w Was tu wszystkie! Bedzie dobrze, najważniejsze, ze macie siebie![emoji173]️

@marshia - zdrowka dla Mamy i sil dla Ciebie![emoji8]
 
reklama
@kas90 urazy tzn? Moj synek ma problemy z brzuszkiem od malego ale z jelitkami.
Tak teraz mysle ze moze ja mu zafundowalam to wszystko.

Co do lekow bralam clexane, acard do 32tc, duphaston tez do ok 30tc, nospy malo, duzo magnezu. Bralam sterdyd na astme ale sie ograniczalam i bralam tylko w razie potrzeby. Chociaz alergolog twierdzila ze nie szkodzi w ciazy. Bralam tez inhibitory pompy proteinowej tez tylko w razie potrzeby. Bralam ze 2-3 razy po ok 2 tyg w calej ciazy. I tylko helicid. Niby tez dozwolony w ciazy. Nie wiem czy ktorys z tych lekow mial wplyw i pewnie nigdy sie nie dowiem. Jest jak jest. Powoli otrzasam sie z szoku i zglebiam temat i bedziemy walczyc[emoji846]

@olaa90 - dziekuje Ci bardzo[emoji8] synek urodzil sie zdrowy. Nie mial komplikacji okoloporodowych 9pkt apgar 3700waga. Jako niemowlak gugał. Dopiero ok roku zaczelam zauwazac ze jest inny niz jego siostra. Obecnie mamy stwierdzone spectrum autyzmu wczesnodzieciecego. Ale synek nie jest typowym autysta. Nie unika kontaktu wzrokowego, tuli sie, woli sie bawic z kimś niz sam. Ale tez np puszcza auta w jedna strone. Jak sobie upatrzy zabawe to karze nam sie w to bawic codziennie. Ustawia nas dokladnie tak samo, wg wczesniejszego schematu. Kazda propozycja zmiany to bunt z jego strony. Nie mowi ale wszystko rozumie. Wykona kazde polecenie. Zna kolory po polsku i angielsku. Tak samo cyfry do 9. Zapytasz a wskaże odpowiednia. Niby z jednej str rozwija sie dobrze a z drugiej nie.
Mamy problemy z SI. do neurologopedy chodzimy od 3mcy. Od stycznia idzie do przedszkola integracyjnego i ruszamy intensywnie z terapia. Teraz chodzi do normalnego przedszkola. Lubi je bardzo. Ale panie jego juz mniej bo jest wymagajacym dzieckiem[emoji6]

Kitki, a czy zastanawiałaś się może czy ten moment jak zauważyłaś ze coś nie tak z synkiem nie zbiegł się z jakimś szczepieniem? Tyle się mówi o przypadkach kiedy właśnie szczepienia u dzieciaczka wywołały cofnięcie mowy, sprawności ruchowej, czy tez autyzm.
 
Do góry