reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@porzeczka123 Naczytalam się głupot o przedwczesnych porodach o odklejaniu się łożyska , o wpływie na rozwój umysłowy dziecka i się przerazilam... poplakalam się z nerwów. Pani doktor mnie uspokoila powiedziała że w ciazy takie skoki się zdarzają... I że tak na prawdę w Polsce jest taki nacisk na badanie tarczycy że w innych krajach się tego nie kontroluje ... A że często po 20 tc tarczyca szaleje..
 
reklama
@Porzeczka1234 z Mają ok. Ale nie mam czasu i głowy teraz do pisania, bo kiepsko z mamą :( wczoraj odebrakAm ją ze szpitala po bardzo paskudnym zabiegu :(. Dużo dziennie do ogarniania :( Musimy to sobie poukładać w głowach obie :( :( :(
@magda1208 kciuki za szybką weryfikacje co z Ritką i powrót do domku.
@burczuś :* :* ja wierzę w Ciebie, @Marthi @Nadja_n i oczywiście kochana @bertha ♥️
 
@Kitki o urazy brzuszka ciążowego mi chodziło. Np wypadek w ciąży itp. Taka prawda, że jak terapeuci nie wiedzą (a z reguly tego sie nie wie) od czego dane zaburzenie, to leki zawsze pasują. Skup się kochana na przyszlosci. Intensywna terapia daje super efekty. No i pamietaj zeby cwiczyć w domu codziennie. No i gratuluje slowa mama :* już coś rusza widać :)
 
@marshia kochana wspieram. Uważaj na siebie!

@smerfik88 z tego co pamiętam to do ok 3,5 . Kochana sama się nakręcasz nie czytaj po co Ci to może tym starchem bardziej szkodzimy dziecią. Moja dr zawsze na mnie krzyczała bo na usg zawsze Zosia jakąś przestraszona to przez moje schizy wdech wydech bierzesz leki wszystko jest dobrze i bedzie.
 
Kiki ja mam niepełnosprawne dziecko i też wymaga dużo rehabilitacji walczymy codziennie o lepsze jutro by mogła usiąść w końcu sama , również by mogła pozbyć się kabelków które utrudniają nam życie . I też nie żałuję że ja mam a nie brałam żadnych leków ...nawet luteiny , ona się po prostu miała urodzić ....a teraz 2 poronienia za mną
U was można dużo zrobić z małym więc głowa do góry będzie dobrze zobaczysz
 
Ostatnia edycja:
@Kitki o urazy brzuszka ciążowego mi chodziło. Np wypadek w ciąży itp. Taka prawda, że jak terapeuci nie wiedzą (a z reguly tego sie nie wie) od czego dane zaburzenie, to leki zawsze pasują. Skup się kochana na przyszlosci. Intensywna terapia daje super efekty. No i pamietaj zeby cwiczyć w domu codziennie. No i gratuluje slowa mama :* już coś rusza widać :)
Ja mialam wypadek samochodowy w 19tc. Prowadzilam auto i wjechalam komus w d...pe[emoji4] jechalam wolno bo ok 30km na godz. Nic mi sie nie stalo. Troszke brzuch mnie bolal z nerwow ale wzielam nospe i kolejnego dnia bylo ok. Nie bylam na ip. Tydzien pozniej mialam wizyte i bylo wszystko ok ale dr mnie opierdzielil ze powinnam sie s takim wypadku stawic na ip. Myslisz ze to moglo mieć wplyw?
 
@porzeczka123 już Wrzucam na luz.... Pani doktor napisała że wzrośnie jeszcze nie raz i że takie skoki się zdarzają .... najważniejsze to kontrolować i odpowiednio zwiększać dawkę... A ja badam co miesiąc...I już się uspokojam ;)
 
reklama
Do góry