reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@magda1208 nosek do góry. Tak będzie aż dziecko nie wyjdzie z domu. Uwierz że troska o dziecko tylko przyrasta z wiekiem. Trzeba mocno się trzymać w ryzach By nie zwariować i nie zachuchać dziecka. Będzie dobrze. Zobaczysz.
@iveo CC na żywca matkoboskoczestochoskooooo... A dzieci mają skłonności do zamiany dnia z nocą:)
 
@magda1208 nosek do góry. Tak będzie aż dziecko nie wyjdzie z domu. Uwierz że troska o dziecko tylko przyrasta z wiekiem. Trzeba mocno się trzymać w ryzach By nie zwariować i nie zachuchać dziecka. Będzie dobrze. Zobaczysz.
@iveo CC na żywca matkoboskoczestochoskooooo... A dzieci mają skłonności do zamiany dnia z nocą:)


Jestem zła trochę na siebie i męża że odrazu do szpitala .Mogłam może sprawdzić bilirubinę najpierw prywatnie. Potem myśleć mąż dożucił swoje o kupce że wodnista zielona i nas zostawili. Wyniki na,wirusy dobre bilirubina też.
Jedyne co to to że małą przebadają.
Szpital to zarazki i boje się aby czegoś mała nue złapała.
 
@Marthi ja caly czas Was podczytuje i trzymam kciuki. Nie umiem rozstac sie z tym forum[emoji846] nie pisze bo za wiele nie umiem Wam doradzić. Poza tym mam problemy z synkiem i to spędza mi sen z powiek. Takze tak to jest, najpierw martwimy sie by zajść, pozniej by odnosić a po porodzie....dalej sie martwimy o tą małą istotke o którą tyle walczylismy. Obecnie czekam na opinie z centrum pp, i szukam przedszkola integracyjnego dla synka. I mimo ze kocham go ponad zycie to gdzies w tyle pojawia sie taka mysl czy nie za bardzo chcialam, czy to nie bylo zbyt egoistyczne, i czy dam rade wychowac go by w przyszlosci byl samodzielny i szczesliwy. Tak do konca nigdy nie wiemy jakie sa skutki brania tylu lekow. Ale co nam pozostalo. Trzeba walczyć [emoji846][emoji123]
Kitki skarbie witaj. Dacie rady. Wiesz pewnie ze ja ze starszym tez walczę bo ma SI a maly cóż czas pokaże. Ważne ze są :) :*
@magda1208 będzie dobrze. Jeszcze wiele stresujących chwil przed wami. Rita to twarda babka a ty jeszcze bardziej. Trzymaj rękę na pulsie ale z głową :*
@Destino jak.się masz?
 
Olu wielkie gratulacje:*

@Kitki nie mysl o sobie zle:* tak jak Ola pisze wywiad na temat ciąży jest standardowy, ale szczerze ci powiem, że w przypadku afazji raczej jakoes urazy brzucha moglyby miec wplyw.
Jestem logopedą, jakbys chciała się poradzić to pisz :)
@kas90 urazy tzn? Moj synek ma problemy z brzuszkiem od malego ale z jelitkami.
Tak teraz mysle ze moze ja mu zafundowalam to wszystko.

Co do lekow bralam clexane, acard do 32tc, duphaston tez do ok 30tc, nospy malo, duzo magnezu. Bralam sterdyd na astme ale sie ograniczalam i bralam tylko w razie potrzeby. Chociaz alergolog twierdzila ze nie szkodzi w ciazy. Bralam tez inhibitory pompy proteinowej tez tylko w razie potrzeby. Bralam ze 2-3 razy po ok 2 tyg w calej ciazy. I tylko helicid. Niby tez dozwolony w ciazy. Nie wiem czy ktorys z tych lekow mial wplyw i pewnie nigdy sie nie dowiem. Jest jak jest. Powoli otrzasam sie z szoku i zglebiam temat i bedziemy walczyc[emoji846]

@olaa90 - dziekuje Ci bardzo[emoji8] synek urodzil sie zdrowy. Nie mial komplikacji okoloporodowych 9pkt apgar 3700waga. Jako niemowlak gugał. Dopiero ok roku zaczelam zauwazac ze jest inny niz jego siostra. Obecnie mamy stwierdzone spectrum autyzmu wczesnodzieciecego. Ale synek nie jest typowym autysta. Nie unika kontaktu wzrokowego, tuli sie, woli sie bawic z kimś niz sam. Ale tez np puszcza auta w jedna strone. Jak sobie upatrzy zabawe to karze nam sie w to bawic codziennie. Ustawia nas dokladnie tak samo, wg wczesniejszego schematu. Kazda propozycja zmiany to bunt z jego strony. Nie mowi ale wszystko rozumie. Wykona kazde polecenie. Zna kolory po polsku i angielsku. Tak samo cyfry do 9. Zapytasz a wskaże odpowiednia. Niby z jednej str rozwija sie dobrze a z drugiej nie.
Mamy problemy z SI. do neurologopedy chodzimy od 3mcy. Od stycznia idzie do przedszkola integracyjnego i ruszamy intensywnie z terapia. Teraz chodzi do normalnego przedszkola. Lubi je bardzo. Ale panie jego juz mniej bo jest wymagajacym dzieckiem[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
@magda1208 kochana na ile was zostawiają? nie bądź zła na męża on i Ty w panice działaliście na pewno nie chciał źle. Z waga na początku tak jest u mnie też spadała ja dokarmiałam mm bo nie miałam tyle mleka później tylko kp. Trzymajcie się

@Kitki ile ma Pudzianek jak go nazywasz śliczny chłopak . Życzę wam aby wszystko ułożyło się po waszej myśli i aby synek szybko nadganiał.

@marshia zwariuje odezwij się?

@dżoasia jak u Ciebie?

@dżoł @mała79 @Oczekujaca123 hop hop co u Was?

@maa821 jak po wizycie?
 
@magda1208 będzie dobrze głowa w górę;*

Dziewczyny czy któraś z Was miała problem że nagle skończyła tarczyca... Ja od początku miałam problem z niedoczynnościa Ale do 20 tc była w normie przy eyluthyroxie 25 mg, potem był skok zwiększyłam dawkę na 50 mg , dzisiaj odebrałam wynik A tu 4.6 , mam zwiększyć dawkę na 75 mg i się nie stresować... Ale Naczytalam się różnych rzeczy w Internecie i jestem przerażona ;( któraś miała takie skoki w 3 trymestrze?
 
@magda1208 będzie dobrze głowa w górę;*

Dziewczyny czy któraś z Was miała problem że nagle skończyła tarczyca... Ja od początku miałam problem z niedoczynnościa Ale do 20 tc była w normie przy eyluthyroxie 25 mg, potem był skok zwiększyłam dawkę na 50 mg , dzisiaj odebrałam wynik A tu 4.6 , mam zwiększyć dawkę na 75 mg i się nie stresować... Ale Naczytalam się różnych rzeczy w Internecie i jestem przerażona ;( któraś miała takie skoki w 3 trymestrze?
Ja mialam stwierdzone hashimoto. Zaczynalam na 25 eutyroxu a skonczylam ciaze na 75. Teraz po 2 latach biore 88 i 100 ale mam juz uregulowane. Nie szaleje tak. Ale w ciazy i zaraz po strasznie skakalo. Wyniki robilam co miesiac

@Porzeczka1234 synek ma 2.5 roku.

Dziewczyny nie martwcie sie tak bo wcale nie powiedziane ze to skutki lekow. Nie chcialam Was nastraszyc. Kiedys walczylam o ciążę i zebysie urodzil. Teraz bede walczyc o jego lepsze jutro. Z tamtej walki wyszlam zwyciesko to i z tej tez sie uda. Poryczalam sobie ale juz sie spinam i do roboty. Teraz moim celem jest zrobic wszystko by go z tego wyprowadzic mozliwie najlepiej jak sie da. Jestjeszcze mały. Lekarze mowia ze wczesniej zaczynami i mamy duze szanse ze bedzie samodzielny juz w szkole. Nikt nie mówił ze bedzie łatwo. A ja nie żałuję ani przez sekundę. Nie ważne jaki jest, ważne ze go mam[emoji173]
 
reklama
@Kitki masz rację ważne, że jest ❤❤❤❤❤. Wzruszył mnie twój post pewnie każda mama która urodziła po stratach wie jaka moc ma twój wpis.

@smerfik88 kochana spokojnie dla mnie takie skoki to norma ja zaczynałam z 25 eutyrox a skończyłam na 100 po prostu trzeba to kontrolować cała ciąże jeśli bierzesz leki to na pewno nic się nie dzieje złego!
 
Do góry