reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak kochana o twoje zdrówko pytałam dobrze że d-dimery spadają cieszę się . Stres przed ginekologiem no cóż zawsze się o coś martwimy a u Ciebie to tym bardziej nie dziwię się . Bólu zęba współczuję przyznam, że ja nie wiem co to jest chodzę do dentysty sama z obowiązku co roku nigdy z bólem.

@Nadja_n oby ten cykl byl twoj spróbuje nie myśleć chodź wiem, że dobrze się mówi. Pieska masz wspaniałego ja też go chciałam tylko szorstko włosego no ale zaszłam w ciąże. Moze Zosia kiedyś będzie chciała !

@Marthi uważam że coś w tych tabletkach jest moja Endo kazała mi właśnie cukier mierzyć przy mecie bo powiedziała że cukier przy tych tabletkach lubi spadać

@marshia jak się czujesz?
 
reklama
@Marthi tak, jak już Ci kiedyś pisałam- ściągnęłam player na komórkę i oglądam seriale :D dom już na błysk mam wysprzątany, łącznie z garderobą. Ostatnio robiłam sobie bombki z tiulu na choinkę- tak wyszukuje co się tylko da..ogólnie to mi się strasznie nudzi bo męża nie mam praktycznie całymi dniami w domu...ale w sumie to nie wyobrażam sobie teraz już wrócić do pracy :D kiedy idziesz kochana na kontrole do lekarza? Wtorek? Dobrze pamietam? Ciekawe jak Twoj domek teraz się będzie prezentował..;* na ciąże zakończone sukcesem są dziewczyny i leki (jest tez kitki,bo właśnie wczoraj czytałam... sprawdzałam i chyba ciąża była bez sterydu -a ja jego się boje najbardziej tym bardziej, ze mam aż 20mg....)

@Kitki ja pracuje w przedszkolu integracyjnym, bardzo dobrze ze synuś do takiego pójdzie bo tam są większe szanse na wyłapanie słabszych stron i przepracowanie ich. Ja tez dużo myśle głównie o wpływie sterydu na dziecko w przyszłości i bardzo się boje ewentualnych konsekwencji... ale mogę Ci powiedzieć tylko jedno, ze 90% dzieciaków od nas jest z ciaz książkowych, bez leków, bez komplikacji okołoporodowych... trzymam mocno kciuki za trafna diagnozę i dobrych specjalistów na waszej drodze!!;***
 
Olu wielkie gratulacje:*

@Kitki nie mysl o sobie zle:* tak jak Ola pisze wywiad na temat ciąży jest standardowy, ale szczerze ci powiem, że w przypadku afazji raczej jakoes urazy brzucha moglyby miec wplyw.
Jestem logopedą, jakbys chciała się poradzić to pisz :)
 
@Nadja_n @Porzeczka1234 -No to zeby nie było tak kolorowo... juz wiem, ze owsianka na noc to bardzo głupi pomysł :/ Wlasnie sie obudziłam (10:40) i zbadałam cukier a tam pierwszy raz w zyciu wyszło mi - 100. MASAKRA.... + w nocy mnie mdlilo i nie mogłam spac, myslalam, ze to po tabletce... a cukier wywalił pewnie po 2h albo od zbyt długiej przerwy pomiędzy kolacja a sniadaniem :/

@olaa90 - tak, 4.12 mam kontrole i zobaczymy. Dzisiaj podniosłam paczke od kuriera 2kg i mnie boli brzuch wiec chyba przeceniam swoje mozliwosci :/ Idę robic sniadanko, a Tobie zycze miłego dnia![emoji8]
 
Ostatnia edycja:
@burczuś Michałek super. Je i śpi aktywny w nocy tylko wtedy chce się bawić a ja padam przed nim[emoji23]
Jakieś małe problemy najpierw nie przyrastał na wadze teraz trochę żółtaczka u mnie kuleje laktacja ale wszystko się jakoś daje rozwiązać

CC jest straszne jak ktoś nie musi niech nie robi. Ja miałam wyjatkowo pecha bo nie weszło znieczulenie i zaczęli ciąć na żywo. Na szczęście szybko się zapomina jeśli mama i dziecko zdrowe.
Potem boli nie wiadomo ile nic ciekawego.
 
Dziewczyny my w szpitalu z malutką.
Była u nas dzisiaj położna,ważyliśmy,małą.
Spadła z wagi 150 gr
Czekamy na wynik badania kupki bo stolec żadki,wodnisty. Czy nie ma wirusa jak nie będzie to chy ba nas zostawią na obserwacji.
Płakać mi się chce tyle walki wyczekiwania o znowu coś pod górkę
 
Dziewczyny wszystkim Wam nieustannie kibicuje i wierzę że każda na tym forum doczeka bobaska.

Nic nowego merytorycznego już nie wniose ja uważam jak uważałam że po paru stratach trzeba pójść do Maliny bo to nie tylko że kazdemu tam się udaje ale i większość ciąż bezproblemowa.
Tam się dzieją cuda bo patrząc logicznie nie miałam bardzo wskazań do szczepien ale jakimś cudem one działają bo ciąża od początku inna i do końca spokojna.

@burczuś @Marthi @bertha @dżoł @Hatice i wszystkie staraczki nie wymienione na pewno Wam się uda chociaż te nasze drogi bardzo kręte niekiedy

Gdyby ktoś rozważał pójście do Maliny nie bać się wieku tam są ciąże koło 45 r życia czasem myślimy że już późno i szkoda czasu a niekoniecznie.
 
reklama
@magda1208 bedzie dobrze. Trzeba byc dobrej mysli. Teraz to tak juz bedzie. To nie tak, ze nie bedzie dobrze, tylko u dzieci na wszystko trzeba uwazac, wszystkiego pilnowac i przyzwyczaic sie, ze teraz tak bedzie wygladac codziennosc, ze ty sie martwisz, a Rita zyje pelna piersia z malymi ekscesami. Oby na strachu sie skonczylo
 
Do góry