reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzięki @iveo . Stara i głupia myślałam, ze muszę wywalić nogi, żeby to „naocznie” ocenić. Usg dopochwowe będzie, wiec dzienks dzienks dzienks...
Już nawet chciałam je dziś odwołać, bo w piątek zrobił mi szybkie sprawdzenie po kolposkopii czy niunia żyje i jakoś ciagle jestem spokojna. I nawet mogłabym sobie dziś darować. Ale w tej sytuacji raczej pójdę.
 
reklama
@marshia zrob dla bezpieczeństwa. Czasami po luteinie sie robią dziwne kolory.

No leze. Ciutke mi lepiej. Nad ranem mnie bolało. Wiem ze bardziej mi nie pomogą. Byle do poniedziałku.
 
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było:D mam pytanko jutro podchodzę pod transfer i jestem po leczeniu immunologicznym
Jestem tez ciagle na encortonie i mam wzias Neoparin od udanej bety lecz Pasnik powiedział ze to najpóźniej ale mogę wcześniej czy jeśli wezmę go dziś to będzie ok?
 
@marshia zrob dla bezpieczeństwa. Czasami po luteinie sie robią dziwne kolory.

No leze. Ciutke mi lepiej. Nad ranem mnie bolało. Wiem ze bardziej mi nie pomogą. Byle do poniedziałku.
Wazne, ze jestes pod kontrola.
Wiesz jakbyś czegos potrzebowala to odezwij sie na priv, co prawda nie znamy sie, ale mam najblizej wiec zawsze moge pomoc :*

A co Twoja gin Ci odpisalas ? Pytam, bo tak czekasz na ten poniedzialek.
 
Dziewczyny ja dzisiaj po wizycie Ale jestem przerażona wyszło jednak że łożysko jest przodujace i z niego te plamienie i krwawienie czy któraś tak miała? Masakra Ale się boję:(
 
@smerfik88 masz calkowicie przodujace, czy czesciowo? Ja mam czesciowo. Tylko na tym etapie to jeszcze niewiele znaczy. Dopiero od 20tc. Lozysko moze sie podniesc. Wymaga to jednak lezenia i oszczedzania sie. Jak ok 20 tc wciaz bedzie przodujace czeka cie ciaza lezaca i oczywiscie zakaz seksu
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było:D mam pytanko jutro podchodzę pod transfer i jestem po leczeniu immunologicznym
Jestem tez ciagle na encortonie i mam wzias Neoparin od udanej bety lecz Pasnik powiedział ze to najpóźniej ale mogę wcześniej czy jeśli wezmę go dziś to będzie ok?

Ja bym brała już teraz. Pewnie bierzesz już od paru dni progesteron? Mi ostatnio hematolog powiedział, zebym brała heparyne już od momentu brania progesteronu, bo on zagęszcza krew. No a jeszcze encorton dodatkowo to robi. Nie zaszkodzi na pewno ;)
 
Do góry