reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Zzzzzz no niby na usg powinien być już zarodek, ale na serduszko jeszcze na pewno za wczas, więc po co mi dodatkowy stres że nie ma serduszka... Nie. Muszę być twarda babka i jakoś dotrwać do tego 12.09. A ze trochę wam tu pomarudze, to najwyżej mnie opieprzcie żebym się do kupy zebrała i może pomoże :p
Najważniejsze że ten brzuch mnie nie męczy tak bardzo jak rano, więc to musiały być jelita, bo po wizycie w wc przeszło ;)
Magnezu zawsze możesz wziąć więcej jak jest coś nie tak, odpoczywaj sobie, lez, choć skoro w poprzedniej ciąży to właśnie na tym etapie straciłas maluszka to rozumiem strach który ci towarzysz. Ale leki bierzesz, będzie dobrze ;)
 
reklama
Na Świonach byłam i kolejowym biore aspargin. Poki co luz niby caly czas czuje ,jajniki' ale lepiej jest. Nieee ja wiem ze jak to poronienie zagrazajace to nic z tym nie zrobia.
Moze jak bedzie gorzej to nie wykluczam mam nadzieję ze przebrne ten tydzień.
Biorę aspargin. Wezme na noc 2 tab
@Zzzzz to jakby nie przechodzilo czy cos to sporbuj na tym Simin przynajmniej zbadaja :* ale wierze, ze nic zlego sie nie dzieje ! Trzymaj sie :)
 
@marshia noo to teraz dobry start zeby troche wiecej chodzic, jesli jutro bedziesz czula sie dobrze oczywiscie, skracajacej szyjki sie chyba nie czuje..mnie troche boli kosc tam na samym dole i nie wiem czy spojenie nie pobolewa ale w sumie czuje po wysilku potem przechodzi wiec moze to nie to. Oby. Od ruchu zawsze troche boli tam na dole, ale dopoki przestaje na drugi dzien to ok, jako ze zaliczylas pierwszy prawdziwy spacer to regeneracja moze sie wydluzyc o kolejny dzien:) @smerfik88 ale to w jakiej pozycji to czujesz? Najlepiej czuc na poczatku przy lezeniu, wtedy najlepiej przylozyc reke i juz nie da sie tego z niczym pomylic:)
 
Dziewczynki nadrobiłam Was po całym tygodniu :)
Gratuluję dobrych wieści z ciążowych wizyt!
@roki_1991 gratuluję zapylenia, oby wszystko było dalej jak należy!!
@Bunia10 witam i życzę cierpliwości, na pewno się uda, za chwilkę, dwie... Jak nam wszystkim
@Oczekujaca123 popłakałam troszkę i ja przy Twoich postach odnośnie Twojego samopoczucia i stanu psychicznego, popękały stare rany, powróciły wspomnienia, chociaż moje straty nie były wysokie, to mimo wszystko żal mi moich aniołków, zwłaszcza bliźniakowych. Może spróbuj nie rozdrapywać i tak jeszcze nie do końca zagojonych ran, daj się im zabliźnić. Wróć do pracy, raczej i tak Cię to nie minie, a im wcześniej się z tym uporasz tym lepiej. Będzie ci łatwiej psychicznie przy staraniach - myślę, że poczujesz nawet ulgę.
@burczuś no to mnie dobiłaś z info od Pasikonika odnośnie szczepień, ja tez słyszałam od niego, że to jest całkowicie bezpieczne, że organizm za chwilkę wraca do normy, a jedynym minusem są koszta. Mam nerwa.
Z nowości u mnie - zaczynam się przygotowywać do kolejnej stymulacji, a nawet jestem juz w trakcie wyciszania :) Także trzymajta kciuki, żeby tym razem się poszczęściło!!

Pozdrawiam wszystkie staraczki, brzuchate grubaski i niewyspane mamuśki!!
ps. @nafoczka kiedy testujesz?? :D
:) jeszcze myślę że 4 dni :)
Dziś wywaliłam nogi na balkon i łapie pewnie ostatnia opaleniznę w tym sezonie bo od jutra znowu slalom gigant :D
Buziaczki dla wszystkich wiernych idei ♡
 
Co ja widze kolejne ciaze u la la super :D@roki_1991 bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo badz dobrej mysli ja tez leczylam ueroplazme przed ciaza z ktorej mam moje baby a z cycami to tez ciagle pelne na przemian z flakami tak wiec ;)))
@smerfik88 ja tez mialam problem z ruchami baby na poczatku. W necie i gin czytalam o uczuciu babelkowania a ja nic takiego nie wyczuwalam. Poczekaj cierpliwie niebawem rozpoznasz Dzidziola kopniaki :)
@marshia przerzuty sie wycofaly to super informacja! Zdrowka dla Mamy oby tak dalej.
@Porzeczka1234 wypoczywajcie Kochana ;)
 
reklama
Do góry