reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny pobolewa mnie brzuch tak jak przy okresie ? No może lżej Ale bol zbliżony do tego okresowego czy w 17 tc może coś takiego występować ? Martwię się;(
 
Dziewczyny pobolewa mnie brzuch tak jak przy okresie ? No może lżej Ale bol zbliżony do tego okresowego czy w 17 tc może coś takiego występować ? Martwię się;(
Myśle, że może. Wszystko zależy od budowy ciała, macicy, tego co pamieta z przeszłości...
Ja bym wzieła nospe 80 x 3 dziennie (chodz wiem, że niektórzy lekarze odradzają) przez dobe i zobaczyła. A jak bol sie nasila to na IP. Mnie samej od 18 tc zaczeły sie skurcze macicy i twardnienie brzucha troche to sie wiązało z bólem, ale raczej był taki tępy, a nie ostry jak przy @.
A brzuch masz mięki czy ci czasem twardnieje?
 
@Pilades teraz np brzuch nie boli .to nie jest mocny bol raczej tak lekko cmi jakbym miała okres za chwilę dostać.... Teraz się uspokoiło .... jeszcze trochę brudze po tej sobocie, myślę że krwiak się oczyszcza... Leżę i po prostu się nie ruszam...wstaje tylko za potrzeba ....A co do mojej budowy to mam mocne tylozgiecie...
Ja myślę że też dużo robią nerwy bo jednak po tej sobocie jestem trochę psychicznie już przewrazliwiona...wczoraj się zdenerwowałam bardzo bo mi ogolnie brzuch wlasnie zrobil sie twardy i wzdety wiec zazylam 2 x espimisan i jak się wysikalam to złapał mnie jakiś skurcz w lewym boku także się wyprostować nie mogłam, a jak się położyłam to się uspokoiło i gazy mi wreszcie uciekaly sorry za dokładność no i stwierdziłam że to po prostu jelita.... i chyba tak było bo zaraz po tym przeszło ..... chyba muszę zrobić kilka wdechow i wydechow....
 
@smerfik88 bóle brzucha mam ciągle ale własnie takie gazowe- żołądkowe- małe czy rosnąca macica uciska na narządy i stąd ból odbijania wzdęcia itd
Przy skurczach wydaje mi się że lepiej nospe brac niż nie brać - maksymalna dawka to jak pisze @Pilades 3*80 mg. A jedna to już na pewno niczemu nie zaszkodzi
 
reklama
@zzzzz kochana A kiedy masz wizytę?

@iveo od półtorej godz brzuch już nie boli .... mam nadzieję że już mnie nie będzie bolał .... ty już który masz tydzień kochana ?
 
Do góry