reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej.

Destino dziękuje...
Postanowiłam napisac choc chyba jeszcze nie do końca uporałam się ze strata... 3 strata ale chyba najboleśniejsza... Bo w 18tyg ciazy, tydzień po amniopunkcji... Pełnego wyniku amnio jeszcze niemam. Wynik Fish prawidłowy.
To była moja 4 ciaza.
W domu mam cudownego 8latka.
Amnio robiłam za namowa lekarzy... Do dzis mam do nich zal... Bo ryzyko bylo w trisonomi 21 1:252. Cala reszta ok. Wyniki wszystkie ok. Szyjka dluga. Zadnej infekcji.
Probuje jakos sobie z tym wszystkim poradzic..
Jakie badania wg Was powinnam zrobić?
Piersza ciaza puste jajo. Poroniłam w 8tyg byłam czyszczona. Druga ciaza poroniłam w 9tydz - kontakt z różyczka.. Zaraziłam się w 6tyg. Wynik byl obu przeciwcial w tysiacach...
Trzecia ciaża syn 39tydz poród SN. Wszystko prawie ok. Syn zaniosl sie przy porodzie. Dostał 7/9/10.
Teraz 4 ciaza.. Tydzień po amnio straciłam Boryska. Serduszko przestało bić w 18tyg. Cytotek. Zabieg. Wyniki ok. Tylko zal i bol pozostał...
Witaj wśród nas. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty.

Wklejam Ci link do wątku z opisem diagnostyki i leczenia tych z nas, które doczekały się swoich cudów.

Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg

Poczytaj o nas i jak będziesz miała pytania pisz, dziewczyny są skarbnica wiedzy.
 
@Aguu..la witaj [emoji8]
Przesliczny masz awatarek
@Porzeczka1234 Kochana ty wiesz jak "smakuje" wysoka strata. Moze podpowiesz dziewczynie?
Osobiscie uwazam, ze dobrze by bylo, gdybys zrobila pelna diagnostyke poronien, poniewaz troszke masz ich za soba. Napisz nam jeszcze skad jestes. Patrzylas moze na watek ciaze zakonczone sukcesem? Tam powinna byc lista badan. @nafoczka, @agatush jak bedziecie mialy chwile podeslijcie link.

Przepraszam, ale uciekam spac bo ta fasolka mnie totalnie rozklada ostatnio. Chyba jej u mnie dobrze

Odpoczywaj kochana... Trzymam kciuki za Twoj dwupaczek...

Generalnie jestem z okolic Katowic. Tam chodziłam od lat do profesora.... Chodziłam...
Na dzień dzisiejszy myślimy o przeprowadzeniu się za Bielsko. Jest tu ktoś z tych okolic?
Wczoraj bylam tu na wizycie u lekarza bo caly czas boli mnie brzuch... Zlecił badania. CRP mam niskie, morfologia ok tylko MCHC mi spadlo z 33 w szpitalu do 31. Norma 32. Na wymaz i posiew czekam...
 
Dziewczyny pamietacie co oznacza szybki wzrost ddimerow? Skoczyly mi w 3tygodnie ze 150 do 450. Czy to sie liczy jako szybki wzrost, czy nie? Pytam, bo do wizyty u Milewicza szmat czasu
Kochana mnie się wydaje że to jest jeszcze w normie w sensie że nie jest za szybki. Ale może któraś dziewczyna się wypowie.
 
@bea25ta nosz ruszam tą dupencją ale bez efektów;)
@Destino trzymam za Was kciuki jak niewiem co<3@magda1208 super,że córcia:)
Ponieważ codziennie śledzę forum jednym okiem to nie umiem się odnieść do reszty postów. Ale urlop to urlop;)
Ale witam nowe dziewczyny. @Aguu..la Przykro mi z powodu tak wysokiej straty...18tc ciąży...to dramat. Mam nadzieję,że znajdziesz tu wsparcie i moc przydatnej wiedzy.
 
Ostatnia edycja:
Ilość badań jest przerażajaca :(.
O niektórych nie miałam nawet pojęcia...
Chyba coraz bardziej tracę nadzieję ze mam siłe na to wszystko...
 
Kochana @Aguu..la trudno mi Cie pocieszac przy tak bolesnej stracie, daj sobie czas na zalobe, powolutku nabierzesz sil do walki, podczytujac dziewczyny i nabywajac wiedzy dot badan. Ale z tego co piszesz Twoje ciaze byly bardzo niefortunne ale nie wydaja sie byc obciazone problemem immunologicznym A dziewczyny tutaj borykają sie np z posiadaniem niefajnych przeciwcial (np ja), chorobami autoimmunologicznymi, organizm odrzuca ciaze, ale maja wielka wiedze i sa super wsparciem. Pozostaje kwestia tej tragedii, czy maluszek byl chory, ale to chyba zbadają w szpitalu? Po 3 stratach wieeeele badan przysluguje Ci na nfz wiec powolutku gdy staniesz na nogi, zdecydujecie co robic dalej, jesli zdecydujecie ze walczyc, razem, wpierajac sie ogarniecie badania i starania:*
 
reklama
@Aguu..la witaj. Przykro mi z powodu twojej straty. A wiadomo czym zatrzymanie serduszka bylo spowodowane? Czy amnio bylo przyczyną?

Na dzień dzisiejszy amnio byla przyczyna... Po niej serduszko biło. Zatrzymalo się tydz pozniej... Czekam na pełny wynik amnio...
Lekarz mowi ze mogla byc wada której nic nie wytrylo...

Totois pozdrów dziewczyny...
 
Do góry