reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Chciałam jeszcze zapytać jak to jest z tymi wodami płodowymi.
Czy coś poprzedza wyciek płynu czy od razu jest uczucie jakby siusiu poleciało.?
Dziękuję
 
reklama
@Destino cudowne wieści. Życzę dużo siły:* Zbieraj bo jak Nati zacznie szaleć... :D

@magda1208 Madziu ja mam wózek bebetto holland 2w1. Fotelik maxi cosi z bazą isofix. Łóżeczko mam z tej firmy Link do: Łóżka dziecięce | KLUPŚ MEBLE DZIECIĘCE mój model to Marsell z sówkami. Ceny około 300-400 zł. Materac gryka kokos ze smyka. No i monitor oddechu ten co dziewczyny z firmy angelcare, polecam z dwoma płytkami. I baaaardzo polecam taki kosz na pieluchy, nie trzeba codziennie wyrzucać, bo nie śmierdzi https://www.tommeetippee.pl/product/sangenic-tec-nappy-disposal-system
Nie wyobrazam sobie go nie mieć, ja kupiłam używany. I wkłady uzupełniam samodzielnie folią, bo te wkłady są drogie a wystarczają na max 4 dni
 
@Destino cudowne wieści. Życzę dużo siły:* Zbieraj bo jak Nati zacznie szaleć... :D

@magda1208 Madziu ja mam wózek bebetto holland 2w1. Fotelik maxi cosi z bazą isofix. Łóżeczko mam z tej firmy Link do: Łóżka dziecięce | KLUPŚ MEBLE DZIECIĘCE mój model to Marsell z sówkami. Ceny około 300-400 zł. Materac gryka kokos ze smyka. No i monitor oddechu ten co dziewczyny z firmy angelcare, polecam z dwoma płytkami. I baaaardzo polecam taki kosz na pieluchy, nie trzeba codziennie wyrzucać, bo nie śmierdzi https://www.tommeetippee.pl/product/sangenic-tec-nappy-disposal-system
Nie wyobrazam sobie go nie mieć, ja kupiłam używany. I wkłady uzupełniam samodzielnie folią, bo te wkłady są drogie a wystarczają na max 4 dni
Też mamy to łóżeczko tylko z żyrafa :-)
 
@magda1208 dziewczyna na grudniowkach obudzila sie rano i miala wrazenie ze sie posiusiala ale wiedziala ze nie, no i szpital ale wszystko ok, szybko zareagowali, wody sie saczyly ale jakos z pierwszej warstwy, dokladnie nie wiem ale jest u niej ok
 
Dziewczyny pamietacie co oznacza szybki wzrost ddimerow? Skoczyly mi w 3tygodnie ze 150 do 450. Czy to sie liczy jako szybki wzrost, czy nie? Pytam, bo do wizyty u Milewicza szmat czasu
 
Hej.

Destino dziękuje...
Postanowiłam napisac choc chyba jeszcze nie do końca uporałam się ze strata... 3 strata ale chyba najboleśniejsza... Bo w 18tyg ciazy, tydzień po amniopunkcji... Pełnego wyniku amnio jeszcze niemam. Wynik Fish prawidłowy.
To była moja 4 ciaza.
W domu mam cudownego 8latka.
Amnio robiłam za namowa lekarzy... Do dzis mam do nich zal... Bo ryzyko bylo w trisonomi 21 1:252. Cala reszta ok. Wyniki wszystkie ok. Szyjka dluga. Zadnej infekcji.
Probuje jakos sobie z tym wszystkim poradzic..
Jakie badania wg Was powinnam zrobić?
Piersza ciaza puste jajo. Poroniłam w 8tyg byłam czyszczona. Druga ciaza poroniłam w 9tydz - kontakt z różyczka.. Zaraziłam się w 6tyg. Wynik byl obu przeciwcial w tysiacach...
Trzecia ciaża syn 39tydz poród SN. Wszystko prawie ok. Syn zaniosl sie przy porodzie. Dostał 7/9/10.
Teraz 4 ciaza.. Tydzień po amnio straciłam Boryska. Serduszko przestało bić w 18tyg. Cytotek. Zabieg. Wyniki ok. Tylko zal i bol pozostał...
 
reklama
@Aguu..la witaj [emoji8]
Przesliczny masz awatarek
@Porzeczka1234 Kochana ty wiesz jak "smakuje" wysoka strata. Moze podpowiesz dziewczynie?
Osobiscie uwazam, ze dobrze by bylo, gdybys zrobila pelna diagnostyke poronien, poniewaz troszke masz ich za soba. Napisz nam jeszcze skad jestes. Patrzylas moze na watek ciaze zakonczone sukcesem? Tam powinna byc lista badan. @nafoczka, @agatush jak bedziecie mialy chwile podeslijcie link.

Przepraszam, ale uciekam spac bo ta fasolka mnie totalnie rozklada ostatnio. Chyba jej u mnie dobrze
 
Do góry