reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino Będzie dobrze oby tak dalej .
@marshia Ja też u Maliny badałam na początku APTT a przed 20 tyg doszły DDimery.

Kochane mam pytanko do mamuś czy możecie podpowiedziedź jaki wózek łóżeczko ,materacyk polecacie i fotelik .
Z góry dziękuję sorki, że na tym wątku.
 
reklama
@magda1208 lozeczko kupilam uzywane, by wiecej dac na materac. Kupilam lateksowy. Wozek chcialam stary typ na paskach i mam. Tez uzywany, bo z gondoli szybko sie wychodzi. Choc my ja eksploatujemy mocno. A wozek czasem chodzi jak na kreskowkach kazde kolo osobno. Mlodemu tez dobrze sie w nim spi na zewnatrz. A fotelik, dostalam. Teraz kupie i z pewnoscia bedzie to avionaut ultralajt. Napisalam po polsku, by nie zrobilo spamu
 
@magda1208 lozeczko kupilam uzywane, by wiecej dac na materac. Kupilam lateksowy. Wozek chcialam stary typ na paskach i mam. Tez uzywany, bo z gondoli szybko sie wychodzi. Choc my ja eksploatujemy mocno. A wozek czasem chodzi jak na kreskowkach kazde kolo osobno. Mlodemu tez dobrze sie w nim spi na zewnatrz. A fotelik, dostalam. Teraz kupie i z pewnoscia bedzie to avionaut ultralajt. Napisalam po polsku, by nie zrobilo spamu

Dziękuję
 
@Destino Będzie dobrze oby tak dalej .
@marshia Ja też u Maliny badałam na początku APTT a przed 20 tyg doszły DDimery.

Kochane mam pytanko do mamuś czy możecie podpowiedziedź jaki wózek łóżeczko ,materacyk polecacie i fotelik .
Z góry dziękuję sorki, że na tym wątku.

Boję się co kolwiek kupić ale chociaż pooglądam i dodam do obserwowanych.
 
@magda1208 ja kupiłam te tylko komodę i łóżeczko 140×90 meble chciałam pożądane drewniane mam białe materac pianka gryka kokos cena ok 300 zł są tańsze i jeszcze droższe
Link do: Drewnostyl Pinio Calmo k.Szary (łóżeczko 120x60 z szufladą+komoda z przewijakiem+szafa 2 drzwiowa) [id24518/rzero] - 4119 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep

wózek mam invictus v pram nie kupuj super drogich moja rada bo ja już swój sprzedaje i od miesiąca Zosia siedzi w spacerówkę i tu kupiłam porządną lekka idt

Link do: Wózek 2w1 Invictus V-Pram mam ten szary

fotelik najbezpieczniejsze w testach w rozsądnej cenie do 1500 zl z baza isofix to maxicosi i cybex ją kupiłam już większy bo Zosia się nie mieściła a dużo jeździmy taki gb to marki cybex. Mały też miałam cybex już sprzedałam
 
@Destino Będzie dobrze oby tak dalej .
@marshia Ja też u Maliny badałam na początku APTT a przed 20 tyg doszły DDimery.

Kochane mam pytanko do mamuś czy możecie podpowiedziedź jaki wózek łóżeczko ,materacyk polecacie i fotelik .
Z góry dziękuję sorki, że na tym wątku.
Magda ja mam łóżeczko drewniane i materac kokos pianka. 120x90. Jeśli chodzi o wózek mam polskiej marki kunert. Jak wpiszesz w internet znajdziesz bez problemu. Fotelik wiadomo najlepiej poczytać testy fotelików. Teraz też już zmieniłam tak jak @Porzeczka1234 na joie stage. Ja Ci z całego serca polecam monitor oddechu, wiem że Porzeczka też ma i @kas90 i to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie.
 
reklama
@Destino widzisz jaki silny bombelek... Cieszę się
Magda ja mam łóżeczko drewniane i materac kokos pianka. 120x90. Jeśli chodzi o wózek mam polskiej marki kunert. Jak wpiszesz w internet znajdziesz bez problemu. Fotelik wiadomo najlepiej poczytać testy fotelików. Teraz też już zmieniłam tak jak @Porzeczka1234 na joie stage. Ja Ci z całego serca polecam monitor oddechu, wiem że Porzeczka też ma i @kas90 i to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie.


Dziękuję o monitorze zapomniałam a na pewno kupię jak dotrwam do końca.
 
Do góry