reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja mialam czyszczenie po porodzie wiec moze dlatego u mnie nie na takiej "smoly" nie wiem poczekam czy sie rozwinie ten okres czy nie... na razie lekkie plamienie ale czerwone bardziej zywe niz rozowe jak jeszzcze rano czy wczoraj.

Czekam na wyniki z trombofilli ale to jutro mija dopiero tydzien od kad robilam. Wiec jeszcze troche bede musiala poczekac. Na histero jesli pojde to po drugiej miesiaczce. Musze skonsultować to jeszcze z innyn ginekologien. Dopiero mi tam grzebali.. musi mi co nie co odpoczac ;p
Biore witaminy metylowane ale dopiero kilka dni. Takie jak mi @Lu_cy doradzila :)
Co do IO to w poniedzialek ide do diabetologa ale poki co biore ten glucophage 500co dala gin. I trzymam diete (tzn te zasady co gdzies znalazlam chociaz wszedzie co innego pisze ale staram sie trzymac ;))
Ja też cos miałam podobnego a normalny okres 4 tyg od takiego plamienia

Dziewczyny, czy możliwe jest zapalenie piersi w ciąży? Boli mnie jedna pierś - jak ja naciskam- pół piersi jest twarda, nabrzmiała. Dzisiaj po razy pierwszy po nocy miałam na bluzce plamy - chyba właśnie z tej piersi ( pewnie pojawiła się siara). Trochę się ta piersią martwię. Wysłałam męża po kapustę - może coś mi pomoże. Jestem w 25tc - myslicie, ze możliwe jest jakieś zapalenie ?
trudno powiedzieć ale nie wydaje mi się tzn może może być ale z innego powodu niż zastój pokarmu bo pokarm napływa do 3 doby po porodzie
 
@iveo - udało mi się wczoraj, na szczęście, skonsultować z dr. Paśnikiem, który potwierdził mi, że najważniejsze badanie pod kątem konkretnych dni cyklu to test IMK. Że LCT I CBA można zrobić w obojętnie jaki dzień.
W każdym razie, rano właśnie zbadałam IMK i LCT, a 6.08. idę na badanie Cytokin czyli CBA z nadzieją, że wyniki będą przed 24.08. do odbioru :) (jakimś cudem). No chyba, że postanowimy jechać do Łodzi po to badanie to wtedy może 2.08 ta Łódź wjedzie...

@iveo - Ja wcześmniej miałam clexane 0,4 a teraz jak wyszło Pai-1 to gin od razu też był za 0,6. Sprawdziłam wg wagi w tym kalkulatorze, co ostatnio Wam podsyłałam i mimo moich 47 kg, kalkulator też wskazał 0,6 więc będę się go trzymać jeśli dojdzie do starań.
Szkoda tylko, ze tak cholernie ciężko jest zdobyć ten lek ;/ Jaką Ty masz teraz dawkę przy jakiej wadze?

@Destino - dziekuję za dobre słowo. Mam nadzieję, że jednak wszystko ogarnę w tym miesiącu przed sierpniową wizytą :)

@nafoczka - dzięki Kochana, ale już wstałam na nogi i działam :D ;*

@Zzzzzz - czasowo kiepsko, dlatego też poczekam u mnie do tego 6 sieprnia, albo 2 i pojadę do Łodzi, zobaczę... ;) dzisiaj zrobiłam IMK i LCT :)

@burczuś - jak traska? :* Kojrzystajcie z urlopu i cieszcie się sobą! :))))

@smerfik88 - współczuję stresu z zastrzykami :( sama ich nie lubię:(

@Hatice - popieram, ja też słyszałam, że Anty XA trzeba badać 4h po podaniu heparyny, dlatego w ostatniej ciąży podawałam ją sobie rano, a nie wieczorem jak większość dziewczyn! Accard też brałam wieczorem. Niby większość lekarzy na to nie zwraca uwagi, ale to ponoć ważna jest ta kolejność, bo heparyna i acard działa inaczej.

@matulkaa - dawno Cię nie było:) Co u Ciebie?!

Cześć

@iveo - udało mi się wczoraj, na szczęście, skonsultować z dr. Paśnikiem, który potwierdził mi, że najważniejsze badanie pod kątem konkretnych dni cyklu to test IMK. Że LCT I CBA można zrobić w obojętnie jaki dzień.
W każdym razie, rano właśnie zbadałam IMK i LCT, a 6.08. idę na badanie Cytokin czyli CBA z nadzieją, że wyniki będą przed 24.08. do odbioru :) (jakimś cudem). No chyba, że postanowimy jechać do Łodzi po to badanie to wtedy może 2.08 ta Łódź wjedzie...

@iveo - Ja wcześmniej miałam clexane 0,4 a teraz jak wyszło Pai-1 to gin od razu też był za 0,6. Sprawdziłam wg wagi w tym kalkulatorze, co ostatnio Wam podsyłałam i mimo moich 47 kg, kalkulator też wskazał 0,6 więc będę się go trzymać jeśli dojdzie do starań.
Szkoda tylko, ze tak cholernie ciężko jest zdobyć ten lek ;/ Jaką Ty masz teraz dawkę przy jakiej wadze?

@Destino - dziekuję za dobre słowo. Mam nadzieję, że jednak wszystko ogarnę w tym miesiącu przed sierpniową wizytą :)

@nafoczka - dzięki Kochana, ale już wstałam na nogi i działam :D ;*

@Zzzzzz - czasowo kiepsko, dlatego też poczekam u mnie do tego 6 sieprnia, albo 2 i pojadę do Łodzi, zobaczę... ;) dzisiaj zrobiłam IMK i LCT :)

@burczuś - jak traska? :* Kojrzystajcie z urlopu i cieszcie się sobą! :))))

@smerfik88 - współczuję stresu z zastrzykami :( sama ich nie lubię:(

@Hatice - popieram, ja też słyszałam, że Anty XA trzeba badać 4h po podaniu heparyny, dlatego w ostatniej ciąży podawałam ją sobie rano, a nie wieczorem jak większość dziewczyn! Accard też brałam wieczorem. Niby większość lekarzy na to nie zwraca uwagi, ale to ponoć ważna jest ta kolejność, bo heparyna i acard działa inaczej.

@matulkaa - dawno Cię nie było:) Co u Ciebie?!

Cześć:)

Czy mogłabyś podpowiedzieć w którym dniu cyklu dr Paśnik zaleca zrobic IMK? ;)
 
@Nadzieja2018 - tak jak Marshia napisała, standardowo 18-22 dc przy 28 dniowym cyklu. Jako, że moje cykle są dłuższe (ok. 35 dni) kazal mi do tych 18-22 dni dodać 5-7 dni, więc ja szłam dokładnie w 25 dc.
 
Post pod postem bo fotki nie chce dodac
IMG_20180727_113936.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180727_113936.jpg
    IMG_20180727_113936.jpg
    50,7 KB · Wyświetleń: 536
reklama
Do góry